Seemann nieuwe directeur Euretco Wonen

Woensdag 16 november 2016

Vanaf vandaag is Peter Seemann de nieuwe directeur van Euretco Wonen. Hij volgt Ludo Campman op.
Seemann nieuwe directeur Euretco Wonen

In augustus berichtten we dat Campman had aangegeven de retailorganisatie op 1 oktober te zullen verlaten om bij Kwantum aan de slag te gaan. Nu is er met Peter Seemann (foto) een opvolger is gevonden.

 

Veel wijzigingen dus bij Euretco, vorige week publiceerden we nog dat de besturen van Euretco en EK/servicegroup samen gingen.

De afgelopen vier jaar was Seemann (foto) directeur bij de Brova Group. Daarvoor werkte hij in bij Maison de Bonneterie, Leen Bakker Holding, V&D en Hema. Retialdetail: “Het verheugt ons een kandidaat te hebben gevonden met ruime ervaring in non-food detailhandel, die graag samenwerkt met zelfstandig ondernemers”, aldus Harry Bruijniks, CEO van Euretco, die dus zelf binnenkort aftreedt als CEO.

 



Links

www.euretco.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, keten, winkelketen, formule, discount, budget, personalia, organisatie

Gerelateerd nieuws
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden