Secto Design op 3Daysofdesign

Donderdag 12 juni 2025

Tijdens het festival 3daysofdesign in Kopenhagen presenteert het Finse Secto Design zijn karakteristieke houten armaturen. In het Odd Fellow Palace laat het merk zien hoe tijdloze vormgeving en milieubewust produceren hand in hand gaan.
Secto Design op 3Daysofdesign

Secto Design, opgericht in Heinola, Finland, staat bekend om zijn heldere, grafische lampontwerpen in lokaal berkenhout. De lampenkappen worden met de hand gemaakt door getrainde ambachtslieden, met gebruik van PEFC-gecertificeerd hout uit duurzaam beheerde Finse bossen.

 

Achter de collectie staat de Finse architect Seppo Koho, wiens ontwerpen wereldwijd erkenning genieten. Zijn signatuur is duidelijk terug te zien in de heldere lijnen en doordachte vormen van de armaturen, die zowel in particuliere interieurs als in hospitalityprojecten gebruikt worden. Wat Secto Design onderscheidt is ook de verantwoorde manier waarop ze worden geproduceerd. Door lokaal, hernieuwbaar materiaal te gebruiken en het volledige productieproces in Finland te houden, minimaliseert het merk zijn ecologische voetafdruk.

 

Op 3Daysofdesign 2025 is Secto Design te vinden samen met de Finse merken Nikari Oy en Woodnotes Oy. In Nederland wordt Secto Design vertegenwoordigd door Tunnelmadesign uit Amersfoort.



Links

www.tunnelmadesign.nl
www.sectodesign.fi

Tags

Nieuws, interieur, wonen, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, verlichtingsbeurs, beurs, show, event, vakbeurs, evenement, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, duurzaamheid, #sectodesign, #tunnelmadesign

Gerelateerd nieuws
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Thema's Light+Building 2026
Van 8 tot en met 13 maart 2026 staat Frankfurt am Main opnieuw in het teken van Light + Building. De nieuwe editie richt zich op drie hoofdthema’s die de toekomst van de gebouwde omgeving vormgeven: Sustainable Transformation, Smart Connectivity en Living Light.
lees verder
 
Goede basis Lichtwoche 2026
lees verder
Afscheid CEO Fonq
Itai Gross neemt afscheid van FonQ/Navudi: ‘Klaar voor een nieuw hoofdstuk’
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden