Sealy nu in 26 kleuren

Vrijdag 23 december 2016

Het Amerikaanse matrassenlabel Sealy, geleverd door Tempur uit Ede, levert naast hybrid matrassen (met pocketveren én traagschuim) ook complete bedden, nu in 26 kleuren.
Sealy nu in 26 kleuren
Sealy nu in 26 kleuren

De bedbodems en hoofdborden van Sealy zijn voorzien van stoffen bekleding en standaard verkrijgbaar in de kleuren coffee, beige, grey en onyx. Dit is nu dus uitgebreid tot 26 kleuren, waaronder chocolate, azure, navy, red, orange, olive, ivory en vier in lederlook.

Bedbodem is vlak of in elektrisch verstelbare uitvoering. De hoofdborden zijn er in drie stijlen: plane, button en cushion. Voor de poten is er keuze uit driehoek chroom, vierkant chroom en rond zwart hout.

Het assortiment matrassen is t.o.v. vorig jaar aangepast. Er is nog steeds keuze uit drie matrassen. Maar de dikste van 34 cm heeft plaats gemaakt voor de nieuwe dunste: Sealy Hybrid Style (25 cm); de Sealy Hybrid Classic (29 cm) en Sealy Hybrid Plush (32 cm) zijn gebleven. Verkrijgbaar met afneembare hoes in 12 standaardmaten.
 
De prijzen van de Sealy Hybrid matrassen zijn iets gedaald en nu leverbaar vanaf € 699 (70 x 200 cm, 25 cm hoogte).

 



Links

www.sealy.com
www.tempur.nl

Tags

Nieuws, interieur, interieur, wonen, hotel, slaap, slapen, matras, slaapkamer, tempur, sealy, bed, traagschuim, gel, geltraagschuim, hybrid, hoofdbord, bedbodem

Gerelateerd nieuws
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
 
Flexa weer winstgevend
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden