Schilderij opnieuw gedefineerd

Dinsdag 11 juli 2023

Met de nieuwe Decor Frame lijn, verandert NC Design group de traditionele betekenis van een schilderij.
Schilderij opnieuw gedefineerd
Schilderij opnieuw gedefineerd Schilderij opnieuw gedefineerd

De Decor Frame-lijn bestaat uit vier producten. Allurex, Lumaframe, Airframe en Acousticframe laten de nuances en de diepte van afbeeldingen uit de Deco Frame catalogus dankzij de revolutionaire R-Type afdrukkwaliteit naar voren laten komen.

 

De Acousticframe is een print op een geluidsabsorberende ondergrond. Het frame is met zwart satijn afgewerkt. Allurex is een print op aluminum en in de Airframe variant is de ondergrond Leger.

 

Nu is er echter ook Lumaframe, een print onder plexiglas. Het plexiglas is anti-kras, glanzend en anti-geel, het materiaal absorbeert het licht om het gelijkmatig te verdelen over het bedrukte oppervlak, waardoor afbeeldingen levendig en helder worden. De rand, met een dikte van 40 mm, is glanzend zwart afgewerkt en de achterkant is voorgeboord om het ophangen te vereenvoudigen en veiliger te maken.

 

Lumaframe biedt volgens NC Design Group een 'jas' van eigentijdsheid voor elk beeld en brengt naar eigen zeggen kunst en techniek, functionaliteit en esthetiek in evenwicht. De frames kunnen worden opgehangen of neergezet. De gebruikte afbeeldingen zijn afkomstig uit de Decor Frame catalogus, die mede mogelijk gemaakt wordt door de samenwerking met professionele kunstenaars en illustratoren. Er zijn honderden verschillende afbeeldingen en de frames zijn er in tien formaten.



Links

www.ncdesigngroup.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, decoratie, accessoires, woonaccessoires, kunst, schilderij, schilderijen, #ncdesigngroup, #lumaframe, #scousticframe, #airframe, #allurex

Gerelateerd nieuws
 
Elho breidt collectie uit
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden