Save the date voor Showup

Woensdag 14 juni 2023

Showup vindt dit najaar plaats op 3 en 4 september 2023 in de Brabanthallen in Den Bosch. Het belooft volgens de organisatie weer een inspirerende editie te worden waarvoor zich inmiddels al 300 exposanten hebben aangemeld.
Save the date voor Showup

Ook deze herfst /winter editie is er weer een spannende mix van deelnemers. Van kleine Startup's en jonge ontwerpers, tot merken met stationery en home deco uit heel Europa. Growup is het deel van de beurs waar kindermerken verzameld zijn, van knuffels tot voorleesboeken. Nieuwe opkomende labels staan in de sectie Upcoming.

 

Jan Agelink is ook weer op Showup, hij gidst bezoekers door trends van het komende seizoen in de trendzone (zie foto) en in zijn Listenup talk. Theo Bert Pot geeft er een presentatie naar aanleiding van het verschijnen van zijn nieuwe boek. En er is een nieuwe sectie genaamd Gearup met gifts en tools voor mannen.

 

Tickets boeken voor Showup op 3 en 4 september 2023 in de Brabanthallen in 's Hertogenbosch kan via deze link.



Links

www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, beurs, fair, event, accessoires, decoratie, woondecoratie, tableware, servies, tafelstyling, #ablestyling, tafeldecoratie, tafeldekken, meubels, kast, tafel, stoel, fauteuil, #growup, #listenup, #gearup, #showup, #startup, #showupevent

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Ruim 3% groei detailhandel
De Nederlandse detailhandel heeft ruim 3% meer omgezet in maart, zo meldt het CBS. Meubels en woninginrichting daalden in omzet.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden