Samenwerking met zeiler

Maandag 17 juli 2023

Coretec vloeren ondersteunt de jonge zeiler Henri Demesmaeker die specialist is in foiling: zeilen boven het water.
Samenwerking met zeiler

Coretec® Floors, voorstander van sportieve ontwikkeling bij jonge mensen, kondigde recent de samenwerking aan met de jonge Belgische zeiler Henri Demesmaeker. Samen met zijn compagnon Charles Dorange, richtte hij het zeilteam ‘Blueshift Sailing Team’ op, waarmee ze in 2023 al aan drie wedstrijden deelnamen met hun foiling boot. Met dit type zeilboot vlieg je als het ware boven het water, gedreven door de wind.

 

Henri Demesmaeker, een 22-jarig zeiltalent, heeft al indrukwekkende prestaties geleverd in de internationale zeilwereld, waar hij al actief was in landen zoals Groot-Brittannië, Nieuw-Zeeland en Frankrijk. Hij bevindt zich in de top van 's werelds topzeilers, waaronder wereldkampioenen en Olympische medaillewinnaars. Als stuurman is hij de eerste Belg ooit die deelneemt aan dit circuit: 'Het partnership met Coretec Floors is tot stand gekomen vanuit een gedeelde passie voor zeilen en technologie”, vertelt Henri Demesmaeker. “Het bedrijf zet in op innovatie en constante verbetering van hun watervaste vloeren. Dat is exact wat wij, in de zeilwereld, ook doen om met onze boten sneller te gaan op het water. Want technologie speelt naast een grote passie voor water, wind, avontuur en competitie een zeer belangrijke rol.'

 

CoretecFloors erkent de waarde van sport bij de fysieke en persoonlijke ontwikkeling van jongeren en ondersteunt hen graag met de middelen en aanmoediging die ze nodig hebben om te groeien in hun sportieve inspanningen. Het vloerenmerk van US Floors engageerde zich eerder al voor meerdere internationale atleten en sportclubs, waaronder onder andere basketbalclub Filou Oostende (België), USTours Rugby (Frankrijk) en skischansspringer Valtteri Holopainen (Finland).  

 

Eind juni nam Demesmaeker met het Blueshift Sailing Team deel aan de Foiling Week op het Gardameer in Italië, dat plaatsvond van 28 juni tot 1 juli. Met de uitstekende prestaties tijdens deze wedstrijd, staat het team momenteel op de derde plaats in het seizoensklassement voor de laatste twee wedstrijden. Met zijn talent en vastberadenheid vertegenwoordigt Henri niet alleen zijn geboorteplaats Knokke-Heist, maar ook de Belgische zeilgemeenschap.

 

Demesmaeker: 'Het is een enorme eer om op dit niveau te kunnen concurreren en deel uit te maken van de internationale zeilgemeenschap. Ik ben enorm trots op mijn prestaties tijdens de Foiling Week en ik ben dankbaar voor de steun van mijn familie, vrienden en coach, en natuurlijk onze partner Coretec Floors. We zijn nu volop aan het trainen voor de volgende uitdaging Grand Pavois in het Franse La Rochelle, en de finale van het seizoen in het Spaanse Murcia tijdens de Grand Prix Foiling op Mar Menor. We zijn vastberaden om de ETF26 series wedstrijden te winnen!'



Links

www.coretecfloors.com
www.instagram.com/blueshift_sailing_team/?hl=en

Tags

nieuws, interieur, vloeren, sponsoring, sportsponsoring, zeilen, basketbal, rugby, skischansspringen, belgie, klassement, wedstrijden, foiling, wereldkampioenschappen, #coretec, #coretecfloors, #blueshiftsailing, #demesmaeker, #knokke

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden