Samenwerking Cash & Carry formules

Maandag 12 september 2016

In mei nam PW Markets Tica over, nu gaat de b2b cash & carry formule samenwerken met branchegenoot Van Remoortel.
Samenwerking Cash & Carry formules

PW Markets uit Maarssen, de moeder van Trends & Trade uit Venlo en sinds mei van Tica uit Uithoorn, gaat een strategische samenwerking aan met Van Remoortel nv uit Belsele. Beide zijn groothandels op het gebied van decoratie-artikelen voor de professionele wederverkoper.

Bestuurders Winny De Cock sr van Van Remoortel NV en Robert Segers van PW Markets willen hun activiteiten op de Belgische en Noord-Franse markt bundelen. Vanaf 1 oktober zullen ze samen een vernieuwde cash & carry formule realiseren waarin een 50-tal (inter)nationale fabrikanten/importeurs uit de Home, Gift & Garden wereld hun goederen in een eigen shop-in-shop aanbieden met een totale vloeroppervlakte van 9.500 m² in Belsele.

Daarnaast wordt het aanbod uitgebreid met 1.000 m² shop-in-shop Fashion exposanten. Hier bieden een 25-tal ondernemers hun producten aan op het gebied van modeaccessoires, kleding, bijou en verzorgingsproducten.

 



Links

www.tica.nl
www.trendstrade.nl
www.vanremoortel.be

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, outdoor, buiten, tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, woondecoratie

Gerelateerd nieuws
 
Internationale expansie Buvanha
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
 
De spiegel als kunstvorm
lees verder
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden