Saffier laminaat update

Woensdag 22 augustus 2018

Saffier is een private label van Forinn en bestaat uit een laminaat- en pvc-vloercollectie. Nu heeft de laminaatcollectie een update gekregen.
Saffier laminaat update

Was vorig jaar de pvc-collectie al vernieuwd, nu is het de beurt aan de laminaatcollectie. Deze Saffier-collectie bestaat nu uit de volgende 3 series: Estrada, Grande Avenida en Sonate, waarbij er gekozen kan worden uit 24 decoren.

De reeds bestaande Estrada-serie is in de nieuwe Saffier-collectie gebleven. Logisch omdat dit volgens Forinn de meest succesvolle en onderscheidende serie is met de uitstraling van een klassieke planken houten vloer. De brede panelen van 24,4 cm zijn voorzien van een houtstructuur, een tweezijdige v-groef en een dikte van 8 mm. De Estrada is wel uitgebreid met acht nieuwe kleuren en dessins.

De Grande Avenida en de Sonate zijn de twee nieuwe series. De Grande Avenida heeft net als de Estrada brede panelen van 24,4 cm maar dan met een vierzijdige v-groef en een dikte van 7 mm.

De Sonate is een nieuwe generatie laminaatvloeren vervaardigd met een high definition digitale printtechniek. Dit geeft een realistische houttekening die niet van een echt houten vloer is te onderscheiden. De Sonate heeft panelen met een vierzijdige gelakte v-groef, is 19 cm breed en heeft een dikte van 8 mm.

Forinn is overigens van 16-18 september te vinden op de Incoda (Interieur Collectie Dagen) in Gorinchem.




Links

www.forinn.nl
www.interieurcollectiedagen.nl
www.saffier.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, lvt, vinyl, laminaat, bedekking, stoffering, stroken, strook, click, klik, plank, stoffering, #forinn, #saffier, #incoda, #interieurcollectiedagen

Gerelateerd nieuws
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden