Rust in het interieur

Woensdag 11 juni 2025

Nieuw bij de PVC-vloerencollectie van het Lifestyle-interior label, de Terra Nova. Natuurgetrouwe, rustige dessins met een ultramatte afwerking.
Rust in het interieur

De nieuwste PVC-collectie in de Lifestyle-Interior collectie van Headlam is samengesteld met één gedachte: rust in het interieur begint bij de vloer. Vanuit dit uitgangspunt is de Terra Nova collectie geïntroduceerd. Veertien kleuren, verschillende dessins, één duidelijke missie: de juiste basis bieden.

 

De collectie is opgebouwd uit vier series, elk met een eigen karakter. Elemental is een rechte plank in vijf kleuren. Valente is een visgraatcollectie met zes nieuwe kleuren. Solviere is een rechte plank met een strak en modern patroon in zes kleuren en de Torrente serie is een tegel met de uitstraling van beton.

 

De Terra Nova-collectie is verkrijgbaar in dryback en de houtseries ook in click. Geproduceerd in Europa en biedt extra stabiliteit dankzij een dubbele glasvlieslaag. De ultramatte afwerking zorgt voor een natuurgetrouw effect. Alle clickvarianten zijn bovendien voorzien van 10 dB geluidsreductie, dus rust in elk opzicht.



Links

www.headlam.nl

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvcvloeren, matte, afwerking, toplaag, glansgraad, lijmvloeren, gluedown, clickvloeren, klik, ultramat, natuurgetrouw, effect, tegels, hout, glasvlieslaag, ondervloer, geluidsreductie, 10db, europa, productie, collectie, introductie, display, #headlam, #lifestyle-interior, #terranova

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden