Rust in het interieur

Woensdag 11 juni 2025

Nieuw bij de PVC-vloerencollectie van het Lifestyle-interior label, de Terra Nova. Natuurgetrouwe, rustige dessins met een ultramatte afwerking.
Rust in het interieur

De nieuwste PVC-collectie in de Lifestyle-Interior collectie van Headlam is samengesteld met één gedachte: rust in het interieur begint bij de vloer. Vanuit dit uitgangspunt is de Terra Nova collectie geïntroduceerd. Veertien kleuren, verschillende dessins, één duidelijke missie: de juiste basis bieden.

 

De collectie is opgebouwd uit vier series, elk met een eigen karakter. Elemental is een rechte plank in vijf kleuren. Valente is een visgraatcollectie met zes nieuwe kleuren. Solviere is een rechte plank met een strak en modern patroon in zes kleuren en de Torrente serie is een tegel met de uitstraling van beton.

 

De Terra Nova-collectie is verkrijgbaar in dryback en de houtseries ook in click. Geproduceerd in Europa en biedt extra stabiliteit dankzij een dubbele glasvlieslaag. De ultramatte afwerking zorgt voor een natuurgetrouw effect. Alle clickvarianten zijn bovendien voorzien van 10 dB geluidsreductie, dus rust in elk opzicht.



Links

www.headlam.nl

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvcvloeren, matte, afwerking, toplaag, glansgraad, lijmvloeren, gluedown, clickvloeren, klik, ultramat, natuurgetrouw, effect, tegels, hout, glasvlieslaag, ondervloer, geluidsreductie, 10db, europa, productie, collectie, introductie, display, #headlam, #lifestyle-interior, #terranova

Gerelateerd nieuws
Klassiek design met trendy kleuren
Vloerenfabrikant Interface brengt vernieuwde kleurstellingen voor de Noraplan Stone rubbervloercollectie op de markt.
lees verder
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder
Vernieuwing Impressive
Quick-Step lanceert wereldprimeur: Impressive Design is de eerste kraakvrije, waterdichte visgraatvloer in laminaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden