Rupert & Rupert introduceert Soof

Woensdag 12 augustus 2026

Rupert & Rupert breidt de collectie uit met Soof, een nieuwe eetkamerstoel en bijpassende eetbank. Afgeronde vormen, een volledig gestoffeerde afwerking en verschillende combinatiemogelijkheden staan centraal in het ontwerp.
Rupert & Rupert introduceert Soof
Rupert & Rupert introduceert Soof Rupert & Rupert introduceert Soof

De Soof-collectie is opgezet rond comfort en een zachte uitstraling. Zowel de stoel als de eetbank heeft een afgerond silhouet en is volledig bekleed. Door beide modellen afzonderlijk of samen toe te passen, kunnen verschillende opstellingen rond de eettafel worden gecreëerd.

 

Rupert & Rupert biedt Soof aan in een ruime keuze aan stoffen en afwerkingen. Daarmee kan de collectie worden afgestemd op uiteenlopende interieurconcepten en zowel een rustige als meer uitgesproken uitstraling krijgen. De fabrikant richt zich met de collectie ook op interieurprofessionals en biedt ondersteuning bij het samenstellen van stofferingen, combinaties en toepassingen binnen projecten.

 

Soof is te bekijken in de showroom van Rupert & Rupert in het ETC Design Center in Culemborg. De showroom bevindt zich op de eerste verdieping, stands 7 tot en met 9, en is geopend tijdens de Tradedays op maandag (de eerste na de zomervakantie is op 31 augustus). Op andere werkdagen is bezoek mogelijk op afspraak.



Links

www.rupert.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, meubel, bank, sofa, #rupertandrupert, #ETC

Gerelateerd nieuws
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Dinerfauteuil Colby van Baan
Baan en ontwerper Sander van Beuningen introduceren Colby, een royale dinerfauteuil die het comfort van een fauteuil naar de eettafel brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden