Ronald van Opstal naar Pastoe

Donderdag 20 oktober 2016

De portefeuille marketing & sales Benelux bij Pastoe valt sinds 1 oktober onder Ronald van Opstal.
Ronald van Opstal naar Pastoe

Ronald van Opstal was reeds aanwezig op de Biennale Interieur Kortrijk om onder meer kennis te maken met diverse relaties. Ronald, woonachtig in Breda, heeft hiervóór vooral retailervaring op gedaan buiten de interieurbranche, vooral in de sportbranche en als laatste bij Nestlé Nespresso.

Op Interieur toonde Pastoe onder meer de Twisted Adammer aan het publiek, die vorige maand ook al te zien was op the Wall Show in Utrecht. Het model bleek volgens Ronald vooral in de smaak te vallen bij mensen uit  Zuid-Europese landen. Daarnaast presenteerde het bedrijf uit Houten nieuwe ontwerpsoftware (Studio Pastoe), vijf nieuwe kleuren en drie nieuwe houtsoorten.

 



Links

www.pastoe.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, meubel, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, bank, werk, design, personalia, biennale interieur, interieur kortrijk, agent, vertegenwoordiger, vertegenwoordiging

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden