Roger Duffhuis naar Leolux

Vrijdag 02 oktober 2015

Gisteren is Roger Duffhuis (51) in dienst getreden bij Leolux als Sales- en Marketing Director. In deze functie geeft hij wereldwijd leiding aan alle commerciële activiteiten van Leolux.
Roger Duffhuis naar Leolux

Roger Duffhuis bekleedde sinds 1986 in verscheidene landen sales-, marketing- en managementposities voor Kobefab, producent van Kobe stoffen. Daar deed hij ervaring op in zowel de retailmarkt als de projectmarkt.

Leolux directeur Sebastiaan Sanders: ‘Leolux groeit en wil de sterke positie in onze thuismarkt ook internationaal uitbouwen. Dat betekent in de eerste plaats dat je moet investeren in innovatie en in nieuw en spraakmakend design. De komst van een ervaren man als Roger Duffhuis zorgt voor een duidelijke focus op commercieel gebied.'



Links

www.kobe.eu
www.leolux.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, meubel, design, ontwerp, personalia, stoel, fauteuil, bank

Gerelateerd nieuws
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Awards voor innovatie en vernieuwing
Modint trapt zoektocht af naar textielpioniers van de toekomst met extra ruimte voor vernieuwend ontwerptalent.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden