Roger Duffhuis naar Leolux

Vrijdag 02 oktober 2015

Gisteren is Roger Duffhuis (51) in dienst getreden bij Leolux als Sales- en Marketing Director. In deze functie geeft hij wereldwijd leiding aan alle commerciële activiteiten van Leolux.
Roger Duffhuis naar Leolux

Roger Duffhuis bekleedde sinds 1986 in verscheidene landen sales-, marketing- en managementposities voor Kobefab, producent van Kobe stoffen. Daar deed hij ervaring op in zowel de retailmarkt als de projectmarkt.

Leolux directeur Sebastiaan Sanders: ‘Leolux groeit en wil de sterke positie in onze thuismarkt ook internationaal uitbouwen. Dat betekent in de eerste plaats dat je moet investeren in innovatie en in nieuw en spraakmakend design. De komst van een ervaren man als Roger Duffhuis zorgt voor een duidelijke focus op commercieel gebied.'



Links

www.kobe.eu
www.leolux.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, meubel, design, ontwerp, personalia, stoel, fauteuil, bank

Gerelateerd nieuws
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganň. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden