Roet- en waterschade Carpetright

Donderdag 08 januari 2015

De brand die dinsdag woedde in Carpetright in IJsselstein heeft voor flinke roet- en waterschade gezorgd. Dit meldt het Algemeen Dagblad.
Roet- en waterschade Carpetright

De eigenaresse van de feestartikelenwinkel Madelief Actief in IJsselstein is dinsdagochtend overvallen, zo heeft de politie bekendgemaakt. De vrouw was vastgebonden, maar zag toch kans de politie te alarmeren. Toen agenten het pand doorzochten op zoek naar de daders, merkten ze rook op. Kort daarna stond het bedrijf in lichterlaaie. De vrouw verklaarde bedreigd te zijn met een wapen, waarna haar belagers geld meenamen.

 

De brandweer had de hele ochtend nodig om de brand te blussen, waarbij de winkel en groothandel in feestartikelen verloren ging.

De onderliggende Carpetright liep flinke roet- en waterschade op. Ook de ernaast gelegen Kwantum liep brandschade op. Beide winkels zijn voorlopig gesloten.

 

 



Links

www.carpetright.nl

Tags

vloer, vloerbedekking, tapijt

Gerelateerd nieuws
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
 
Tapijtaanbod Heimtextil grootser
lees verder
Platform vloer & interieurafwerking
Van 19-22 januari 2026 Domotex Hannover: de vakbeurs voor vloerbedekking én interieurafwerking presenteert zich met een vernieuwd concept, een bredere focus én nieuwe beursthema's. Van vloeren tot wanden, plafonds en buitenruimtes.
lees verder
Beaulieu verkoopt stofferingsactiviteiten
Beaulieu International Group verkoopt Tessutica aan GH Private Equity, omdat het niet meer past in de strategie van de groep.
lees verder
Nieuwe designervaring
AI, materiaalinnovaties en duurzaam design: Patricia Urquiola's ‘Among-all’ op de international interieurtextielbeurs Heimtextil 2026 in Frankfurt aankomende januari.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden