Rocket start 2018 sterk

Donderdag 31 mei 2018

Het jaar kon nauwelijks beter zijn begonnen voor Rocket Internet: in de eerste kwartaal van 2018 werd een winst van € 75 miljoen behaald.
Rocket start 2018 sterk

Vooral Hello Fresh deed het goed en kon zijn omzet in vergelijking met het eerste kwartaal van 2017 met 44% verhogen tot € 296 miljoen. Daarnaast zijn 8% Hello Fresh-aandelen verkocht voor € 150 miljoen. Rocket uit Berlijn blijft overigens de grootste aandeelhouder met 36% van de aandelen.

Andere onderdelen deden het ook beter: de omzet van de Global Fashion Group steeg met 17,6% tot € 237 miljoen en het Afrikaanse Online platform Jumia met 70,9% tot € 151 miljoen.

Interieurwebshop Home24 groeide qua omzet met 25,2% tot € 85 miljoen en Westwing met 18,4% naar € 71 miljoen. Vorige maand publiceerden we nog de cijfers van Home 24 en Westwing over 2017.

Oliver Samwer (foto; Rocket), ceo van Rocket Internet, stelt dat de bedrijven op koers liggen op hun weg naar winstgevendheid en een aanhoudende groei vertonen.



Links

www.home24.nl
www.fashionforhome.de
www.fashionforhome.nl
www.rocket-internet.com
www.westwing.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, #home24, #westwing, #rocket

Gerelateerd nieuws
 
Hema ontwerpwedstrijd
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Retaildebat
Het Nationaal Retail debat zet spotlight op de retailsector, zodat duidelijk wordt wat de verschillende standpunten zijn van de partijen.
lees verder
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden