Rivièra Maison opent winkels voor cadeauartikelen en accessoires

Maandag 23 juni 2014

Vorige maand opende Rivièra Maison zijn eerste Gifts & Home Accessoires Store in Hamburg. Nog dit jaar is Nederland aan de beurt, met een winkel in Amsterdam en Amstelveen, zo laat ceo Henk Teunissen weten in het Financieel Dagblad.
Rivièra Maison opent winkels voor cadeauartikelen en accessoires

In de winkel van honderd vierkante meter zijn uitsluitend cadeauartikelen en woonaccessoires te koop. In de winkel liggen wel tablets, waarop klanten de meubelcollectie kunnen bekijken. De nieuwe formule maakt voor Teunissen een snelle expansie mogelijk. 'Winkelruimten van dit formaat zijn veel gemakkelijker te vinden.' Bovendien trekken de cadeauwinkels nieuwe klanten voor Rivièra Maison. 'Een extra windlicht kopen mensen wel, maar niemand koopt zomaar een exra bank.' 

 

Uitbreiding reguliere winkels

Ook voor de reguliere winkels zoekt Rivièra Maison naar uitbreiding in Nederland. Dit jaar nog komt er een vestiging in Den Bosch en in 2015 staat er een in Zwolle gepland. In Groningen zoekt Riviera Maison nog naar een geschikte locatie.



Links

www.rivieramaison.com

Tags

accessoire, woonaccessoire, cadeauwinkel, cadeau-artikel, verlichting, lamp

Gerelateerd nieuws
Beurstrio presenteert plannen
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creative World breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder uit en tilt netwerken tegelijkertijd naar een nieuw niveau.
lees verder
5.500 bezoekers Trendz
De najaarseditie van Trendz bracht bijna 5.500 professionals uit de retail- en interieurbranche samen. Ondanks de uitdagende marktomstandigheden wist de beurs volgens de organisatie haar positie als inspiratie- én inkoopmoment te behouden.
lees verder
Stoel en tafel van massief hout
After door Michael Anastassiades is een nieuwe serie die het verleden, heden en de toekomst van Fritz Hansen verbindt.
lees verder
 
Trendz Gift of the Year ‘26
lees verder
 
Illusie van beweging
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden