Richard Arends naar Headlam

Maandag 26 oktober 2015

Begin deze maand is Richard Arends in dienst getreden als accountmanager raamdecoratie bij Headlam.
Richard Arends naar Headlam

Richard Arends volgt Jeroen Nefkens op in de regio noord Nederland. Het salesteam van Headlam, met de dochterbedrijven Interplan, Lethem Vergeer en Silvester, bestaat nu uit 16 man.

Richard Arends heeft de afgelopen 10 jaar zijn ervaringen opgedaan als verkoopadviseur bij Woontheater de Eclipse in Assen. Daar heeft hij met groot enthousiasme gewerkt.

Nu wil hij zijn kennis en ambities op het gebied van gordijnen en binnenzonwering gaan benutten bij het behartigen van de belangen voor de relaties van Interplan, Lethem Vergeer en Silvester in zijn regio.
Door zijn jarenlange ervaring op de werkvloer weet hij als geen ander wat de aandachtspunten van de winkelier zijn en zal om die reden een welkome aanvulling van het team raamdecoratie zijn.

 



Links

www.deeclips.nl
www.headlam.com
www.interplan.nl
www.lethem.nl
www.lifestyle-interior.nl
www.silvester.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé, verkoop, accountmanager, verkoper, vertegenwoordiger, personalia, personeel

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden