Richard Arends naar Headlam

Maandag 26 oktober 2015

Begin deze maand is Richard Arends in dienst getreden als accountmanager raamdecoratie bij Headlam.
Richard Arends naar Headlam

Richard Arends volgt Jeroen Nefkens op in de regio noord Nederland. Het salesteam van Headlam, met de dochterbedrijven Interplan, Lethem Vergeer en Silvester, bestaat nu uit 16 man.

Richard Arends heeft de afgelopen 10 jaar zijn ervaringen opgedaan als verkoopadviseur bij Woontheater de Eclipse in Assen. Daar heeft hij met groot enthousiasme gewerkt.

Nu wil hij zijn kennis en ambities op het gebied van gordijnen en binnenzonwering gaan benutten bij het behartigen van de belangen voor de relaties van Interplan, Lethem Vergeer en Silvester in zijn regio.
Door zijn jarenlange ervaring op de werkvloer weet hij als geen ander wat de aandachtspunten van de winkelier zijn en zal om die reden een welkome aanvulling van het team raamdecoratie zijn.

 



Links

www.deeclips.nl
www.headlam.com
www.interplan.nl
www.lethem.nl
www.lifestyle-interior.nl
www.silvester.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé, verkoop, accountmanager, verkoper, vertegenwoordiger, personalia, personeel

Gerelateerd nieuws
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden