Retailmodellen van Inretail

Woensdag 25 november 2015

Het ledenevent van ondernemersvereniging Inretail was maandag met ruim 850 deelnemers volgeboekt. Dagvoorzitter en directeur Hanneke Verburg heette iedereen welkom.
Retailmodellen van Inretail
Retailmodellen van Inretail Retailmodellen van Inretail Retailmodellen van Inretail Retailmodellen van Inretail Retailmodellen van Inretail

“Met welke retailmodel ben jij straks nog relevant”: dit onderzoek retailmodellen werd gepresenteerd door John Terra van Q&A en Harry Bijl, de innovatiestrateeg van Inretail. In 2016 wordt met ondernemers aan de slag gegaan met de uitkomsten van het onderzoek.

Berthold Gunster presenteerde op het podium op een humoristische manier 'Omdenken': van een probleem een mogelijkheid maken. Als tegenhanger van 'Vastdenken': van een probleem een catastrofe maken.

In theaterzaal De Flint in Amersfoort werd men verder geïnspireerd door Ard Siekerman. De brand director Home Deco bij Sanoma - de man achter het succes van het crossmediale merk Vtwonen - vertelt hoe hij daar een ingenieus verdienmodel onder heeft. "Inspiratie de volgende dag in huis hebben noemen wij een 'Shoppable experience'."

 

Flinders eigenaar Geert Jan Smits sprak op het podium met retailers over hun vernieuwende retailconcepten. In Streetview presenteerden retailers zelf hun retailconcepten.

 



Links

www.flinders.nl
www.inretail.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, residentieel, non-food, retail, detailhandel, branche-organisatie, belangenbehartiger, cbw, mitex, in retail, winkel, organisatie, belang, vereniging, informatie, portaal, arbeid, pensioen, regeling, omstandigheden, leden, ledenevent, event, evenement, inspiratie, model retailmodel

Gerelateerd nieuws
Investeer in gezonde binnenstad
Aandacht van bestuurders voor het centrum is een groot cadeau stelt Inretail, met een oproep voor een integrale centrumaanpak.
lees verder
Prijzen koopwoningen stabiel
De prijzen van koopwoningen in Nederland zijn in februari nauwelijks gestegen t.o.v. de maand ervoor. Als je prijzen vergelijkt met een jaar geleden, dan zijn deze wel gestegen.
lees verder
Grootste daling consumentenvertrouwen sinds '23
Het consumentenvertrouwen in Nederland daalt in maart en ook de bereidheid tot doen van grote aankopen is een stuk lager.
lees verder
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden