Resultaten Home24 en Westwing

Woensdag 14 oktober 2015

Het eerste half jaar van de online interieurwinkels van Rocket Internet, Home24 en Westwing, zijn kortgeleden door investeringsbedrijf Kinnevik bekend gemaakt: flinke groei omzet én verlies.
Resultaten Home24 en Westwing

De omzet van Home24 verdubbelde in het eerste halfjaar met bijna 98% tot bijna € 118 miljoen. Het verlies (aangepaste Ebita) groeide echter nog harder (208%) van € 12,1 naar € 37,3 miljoen.
Veel zorgen hoeft Home24 zich over het laatste voorlopig niet te maken, er is nog zo'n € 100 miljoen in kas. Het aantal klanten steeg met 85% naar 1,8 miljoen.

De omzetgroei van Westwing tot bijna € 109 miljoen was met bijna 45% een stuk lager en werd dus door Home24 gepasseerd. Het verlies groeide met zo'n 46% minder hard dan bij Home24. Omdat het vorig jaar al veel meer verlies maakte, komt het met € 34,5 miljoen echter dicht in de buurt.
Het bedrijf, dat het aantal klanten met zo'n 75% zag groeien naar 1,5 miljoen, zal het laatste half jaar van 2015 nog wel doorkomen. Er is nog € 36,4 miljoen in kas, daarna zal opnieuw een kapitaalinjectie nodig zijn als de resultaten niet verbeteren.

Voor meer details, klik hier.

 

 



Links

www.home24.nl
www.kinnevik.se
www.westwing.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, woonwinkel, online, webwinkel, webshop

Gerelateerd nieuws
Aquinos Belgie failliet
Bijna 100 mensen verliezen baan na faillissement matrassenproducent Aquinos Bedding Hulshout.
lees verder
 
High-end design op Spoga+gafa
lees verder
Contractmarkt op Meubelbeurs
De Meubelbeurs Brussel (2-5 november), zet een volgende stap in haar ontwikkeling en richt zich steeds nadrukkelijker ook op andere doelgroepen binnen de interieurbranche. Met name de hospitality- en projectmarkt krijgen in 2025 een prominente plek.
lees verder
Commissaris EK retail
Er zijn diverse wijzigingen doorgevoerd bij EK Retail. Zo treedt Johan Vlassak toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden