Reorganisatie Hilding Anders

Maandag 17 augustus 2015

De bezem blijft door de Hilding Anders organisatie gaan. Begin dit jaar in Zweden, nu ook in Nederland. Werd begin juli Sales en Marketing Directeur Bart Scheltema al vervangen door Frank Abbeel, vorige week werd bekend dat er ontslagen gaan vallen.
Reorganisatie Hilding Anders

Hilding Anders Nederland stelt dat de woonbranche, waaronder de slaapbranche, al jaren een gestage omzetdaling ondervindt. In 2014 scherpte het bedrijf 'strategie en marketingbeleid' verder aan om de labels Pullman, Eastborn en Jensen duidelijker marktposities en identiteiten te geven.

Dat heeft niet tot voldoende resultaten geleid, zelfs niet bij de huidige sterke opleving van de Nederlandse slaapbranche in het afgelopen half jaar: de Woonwinkelmonitor van Inretail publiceerde twee weken geleden een omzetplus van 7,5% voor slaapspeciaalzaken.

Hilding Anders is zelfs nog dermate negatief over de toekomst dat er nu elf arbeidsplaatsen moeten verdwijnen om de organisatiekosten structureel te verlagen, zowel op het gebied van productie als van ondersteunende diensten. Dit moet het mogelijk maken om de huidige gekozen weg van verkoop, marketing en innovatie door te kunnen blijven zetten. Ook 'duurzame inzetbaarheid' en kwaliteitsverhoging zijn onderdeel van het verbeterplan.

 



Links

www.hildinganders.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, slaap, slapen, bed, bedden, matras, matrassen, Jensen, Pullman, Eastborn, Carpe Diem, Curem, boxsprings

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder
Matrassenfabriek failliet door FNV
De vakbond FNV heeft het faillissement aangevraagd van matrassenfabriek Aquinos in Kesteren, voorheen bekend als Recticel, dat schuim produceerde voor vooral meubels en matrassen, onder meer voor Beka en Lattoflex.
lees verder
Verbreding Vinted
Vinted maakt verkoop van grote items mogelijk door een samenwerking met Brenger aan te gaan voor de levering hiervan.
lees verder
 
Nieuwe schuifdeurkast Aran World
lees verder
Moeizame CAO onderhandelingen
Er is nieuws over de CAO onderhandelingen voor de interieurbouw en meubelindustrie: CBM doet handreiking, FNV kondigt landelijke staking aan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden