Registratie 10e Showup

Woensdag 21 juni 2017

Showup, de vakbeurs voor Home & Gift, wordt dit najaar gehouden op 3+4 september 2017, wederom in de Expo Haarlemmermeer. Registeren voor gratis toegang is inmiddels mogelijk.
Registratie 10e Showup

Showup heeft zich de afgelopen drie jaar ontwikkeld tot een originele beurs voor woonaccessoires en kado-artikelen voor woon- en kadowinkels, kindershops, warenhuizen en museumwinkels.

Inmiddels telt het deelnemersveld bijna 300 deelnemers uit binnen- en buitenland. Van kleine startende labels en jonge ontwerpers tot bekende merken als House Doctor, Ferm Living, &Klevering en Serax. Ook Vincent Sheppard (Thuijs Furniture Agencies), dit voorjaar nieuw op de beurs, zal weer van de partij zijn. Dat geldt ook voor A-Lex (foto) die onder andere ontwerpt voor het label Odesi.

Showup wordt dit jaar twee weken later dan vorig jaar gehouden en is zowel zondag als maandag geopend van 10-18 uur. Parkeren kan voor € 6,00. Registratie voor gratis tickets kan hier.

 



Links

www.a-lex.nl
www.odesi.nl
www.showup.nl
www.showupbrands.com
www.vincentsheppard.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, #Growup, #Listenup, kinderkamer, jeugdkamer, #ShowUp, #StartUp, #alex, #odesi, #vincentsheppard

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder
 
Spiegel met een geheim
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden