R+T al bijna volgeboekt

Maandag 19 mei 2025

Ruim 650 exposanten hebben zich al aangemeld voor R+T 2027 in Stuttgart. Daarmee is bijna tot nu toe 80% van de beursoppervlakte gereserveerd in het jubileumjaar.
R+T al bijna volgeboekt

De organisatie spreekt van een sterke start richting de jubileumeditie. De triënnale R+T bestaat in 2025 namelijk 60 jaar. Wat in 1965 begon als ‘R 65’ op de Killesberg, is uitgegroeid tot hét internationale trefpunt voor technologische innovatie in buitenzonwering, automatische poorten en slimme gebouwtoepassingen. De vakbeurs fungeert als motor voor thema’s als energiebesparing, seriematige bouw en smart home-oplossingen.

 

R+T 2027 vindt plaats van 15 tot 19 februari in Messe Stuttgart en wordt opnieuw aangevuld met een inhoudelijk programma rond actuele ontwikkelingen in architectuur en techniek. Onder meer het regionale architectuurcongres Archikon en een studentenwedstrijd staan op de agenda.

 

Binnen de R+T Alliance is er nog een jubileum: R+T Asia viert in mei 2025 de 20e editie in Shanghai. Sinds 2005 is de Aziatische zusterbeurs uitgegroeid tot het belangrijkste platform voor zonwering en toegangssystemen in de regio.



Links

www.messe-stuttgart.de
www.messe-stuttgart.de/r-t/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, zonwering, insectenwering, horren, markies, scherm, doek, rolluik, terras, terrasoverkapping, screen, binnenklimaat, beheersing, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, #rtexpo, #rt2027, #landesmesse, #rt2027

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
 
Verhuizing Van Zweden
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden