R+T 2021 doordeweeks

Woensdag 14 november 2018

Bij de evaluatie van de succesvolle editie van de vakbeurs R+T Stuttgart dit voorjaar, bleken bezoekers liefst op weekdagen naar de beurs te gaan. Daardoor wordt de komende editie in 2021 gewijzigd.
R+T 2021 doordeweeks

De R+T is een innovatieve beurs voor rolluiken, zonweringsystemen, deuren/poorten en technisch textiel. De volgende editie van de triënnale wordt nu van maandag tot vrijdag (22-26 februari 2021) gehouden, in plaats van dinsdag tot zaterdag. Dit heeft het projectmanagementteam van R+T onder leiding van Sebastian Schmid, hoofd van Technology Trade Fairs bij Landesmesse Stuttgart, besloten.

Vorige maand kwam de beursadviescommissie van de R+T bijeen om de resultaten van de exposanten- en bezoekersonderzoek te analyseren. Met 1.025 exposanten en 65.603 bezoekers uit 149 landen, kon de R+T in 2018 opnieuw groei rapporteren in vergelijking met het vorige evenement in 2015.



Links

www.messe-stuttgart.de
www.messe-stuttgart.de/r-t/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, zonwering, markies, scherm, doek, rolluik, terras, terrasoverkapping, screen, binnenklimaat, beheersing, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, #rt2018, #rtexpo, #rt2021

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Nieuwe directie Vriesco
Royal Vriesco heeft de directie uitgebreid en is nu weer terug naar een drie koppige leiding. Ceo Johanna Jorritsma staat nu samen met de cco en cfo aan het stuur van het gordijnenbedrijf uit Leeuwarden.
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden