Quiz-winnaar Sediagonna

Zaterdag 01 augustus 2015

Twee weken terug vroegen we welke stoel hier werd afgebeeld. Onder de goede inzendingen is nu een prijs verloot: de winnaar werkt bij Haverkort Interieurs.
Quiz-winnaar Sediagonna

De stoel is de Sediagonna Carbon Fiber Chair van Paolini Design. Rob van Goor, als verkoper/adviseur werkzaam bij Haverkort Interieurs uit Steenwijksmoer krijgt binnenkort als winnaar een exemplaar toegestuurd van het boek 'Meubelkunst, 40 eeuwen Meubelgeschiedenis'.

Uit de beperkte hoeveelheid goede inzendingen lijkt onze veronderstelling niet onterecht dat deze stoel, ontworpen in het vorige decennium, ondanks zijn opvallende verschijning niet heel bekend is.

De Sediagonna stoel, ontworpen door Giorgia Paolini, past als een jurk rond de taille, waarbij er vormen uit de mode gestolen worden en gecombineerd worden met het beroemde ontwerp van Thonet’s Chair No.14. De stoel werd al eens beschreven als "Een gedurfde en ironische interpretatie van de klassieke Thonet; een sexed-up versie die past als een rok."

De stoel is gemaakt van een dunne laag epoxy glasvezel en is daarvoor slechts 7 kg en in elke Ral-kleur leverbaar. De stoel is geschikt voor zowel in- als outdoorgebruik.



Links

www.paolinidesign.com
www.haverkort-interieurs.nl
www.ceboha.nl

Tags

Interieur, inrichting, wonen, woning, meubel, design, ontwerp, quiz, stoel, outdoor, buiten, tuin

Gerelateerd nieuws
 
Imm zet nieuwe koers in
lees verder
Officiële opening Tica Projects
Op maandag 2 februari 2026 opent de nieuwe vestiging van Tica de deuren in Venlo: Tica Projects richt zich op interieurprofessionals, projectinrichters en hospitality-ondernemers.
lees verder
 
Vliegende meubelmakers
lees verder
Nederland op Spoga+gafa 2026
De Nederlandse outdoorbranche is in 2026 nadrukkelijk aanwezig op spoga+gafa in Keulen. Brancheorganisatie DOFAS (Dutch Outdoor Furnishing Association) ondersteunt de beurs opnieuw en ziet bij haar leden brede belangstelling voor deelname.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden