Programma Trendz najaar 2024

Woensdag 26 juni 2024

Trendz, de vakbeurs voor home deco & lifestyle, heeft nieuwe programma onderdelen van de najaarseditie op 25, 26 en 27 augustus bekendgemaakt: het Trendz Atelier en verschillende lezingen.
Programma Trendz najaar 2024

Tijdens Trendz komt onder meer tijdgeestanalist Christine Boland aan het woord. Ze analyseert wat er nu gebeurt, waarom het gebeurt en wat de impact zal zijn op de toekomst. Andere sprekers zijn bijvoorbeeld Anna Hutten van Inretail die met haar presentatie van de woontrends de woonretailers helpt om vroegtijdig hun focus te bepalen. Van oriëntatie tijdens beurzen en inkoop tot de plannen voor de winkelinrichting en communicatie. Verder deelt Mrs e-commerce enkele geheimen hoe je met succesvol adverteren op Facebook en Instagram meer kunt verkopen. Cadeau Pakje In verzorgt samen met Collectivwarehouse en Kassaplan elke dag inpakworkshops.

 

Ook onthult Trendz een nieuw campagnebeeld met de trendkleuren van 2025. In het Trendz Atelier (waar Interieurjournaal eerder over publiceerde) kunnen bezoekers de producten van talentvolle designers direct inkopen. Inmiddels hebben al ruim 300 merken hun deelname aan de najaarseditie van Trendz bevestigd, waaronder nieuwe en terugkerende deelnemers als Arelo thee & accessoires, Bomb Cosmetics, Bordy’s, Clayre & Eef, Dagros (met Boltze), Decostar|Countryfield, Gry & Sif, Heeej, Housevitamin, Interhal Holding - Abodee, Joeff, Mable Happiness, Oozoo Timepieces, Scents, Three Lilies – Kayori, Ter Steege, Tiseco en Yett Agenturen.

 

Gratis toegangskaarten voor Trendz? Klik op deze link en daarna op tickets.



Links

www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, woonkamer, woontrends, #woontrends, #inretail, #trendz, #trendzgorinchem, #easyfairs, #trendzvakbeurzen, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Consumenten negatiever in oktober
Het consumentenvertrouwen verandert licht in oktober 2026, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het cijfer daalt van -33 in september naar -34 in oktober. Zowel het oordeel over de economie als de koopbereidheid is een fractie negatiever.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden