Prikbord van Forbo

Woensdag 10 juni 2015

Forbo Flooring is vooral bekend van vloerbedekking en vooral natuurlijk linoleum. In spreekruimten van Strijp-S in Eindhoven werd linoleum toegepast voor een toepassing waar niet iedereen meer direct aan denkt: de wand.
Prikbord van Forbo
Prikbord van Forbo

Het betreffende product, Bulletin Board, is zoals velen ook wél zullen weten een linoleumproduct dat uitermate geschikt is als prikbord en is daarmee een functionele bekleding van wanden, meubels, deurpanelen en kasten. Het is leverbaar in 12  kleuren waardoor het naast functioneel ook decoratief is te combineren met bijvoorbeeld hout, steen of aluminium.

Aan interieurs kan een extra communicatieve waarde worden toegevoegd door privacyschermen, (scheidings)wanden en kasten af te werken met Bulletin Board. Deze oppervlakken kunnen vervolgens worden gebruikt voor het ophangen van zakelijke mededelingen en aankondigingen of om de werkplek juist een persoonlijk tintje te geven met foto’s, tekeningen en ansichtkaarten. Dankzij de eigenschappen van het natuurlijke afwerkingsmateriaal blijft het materiaal er als nieuw uitzien, zelfs bij bij intensief gebruik van punaises en pushpins.

Forbo doet geen mededelingen over de verkopen van het product, maar stelt dat deze groeiende is. Strijp-S is het zelfbenoemde creatief en culturele hart van Eindhoven op het voormalig industrieterrein van Philips. Het huisvest onder meer Broeinest, een plek met gratis flexplekken voor (interieur)architecten. En ondanks dat Forbo hier partner van is, is de keuze voor dit traditionele product op de wanden van de spreekkamers een bewijs dat het product nog altijd van deze tijd is.



Links

www.forbo.com/flooring/nl-nl/producten/linoleum/bulletin-board/bnwk0c#anker
www.forbo.com/flooring/nl-nl/
www.strijp-s.nl
www.broeinest.nl

Tags

Vloer, vloeren, vloerbedekking, linoleum, marmoleum, wand, wandbekleding, prikbord, project, wonen, interieur, inrichting, kantoor, vergaderen, spreekruimte, forbo

Gerelateerd nieuws
Nieuwe R+T beurs
R+T Alliance, met als basis de beurs in Stuttgart, breidt wereldwijd uit met nieuwe vakbeurs in Zuidoost-Azië.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Draagvlak FFD is groot
Uit het aantal aanmeldingen van exposanten blijkt volgens de organisatie een groot draagvlak voor het vloerevent Flanders Flooring Days 2026 rond Kortrijk.
lees verder
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naïf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden