Preview Trendpresentatie Incoda

Maandag 06 september 2021

Tijdens de komende editie van Interieur Collectie Dagen (Incoda) op 12-14 september 2021 worden de laatste trends door Niek de Prest en Yvonne Teijgeman gepresenteerd in de Welcome Area.
Preview Trendpresentatie Incoda
Preview Trendpresentatie Incoda

De trendpresentatie is samengesteld uit nieuwe collecties van Incoda-exposanten om de bezoekers direct bij binnenkomst te verwelkomen in een inspirerende en zintuigprikkelende omgeving. Dit initiatief komt voort uit de nieuwe samenwerking van organisator Easyfairs met trendanalist Niek De Prest (archieffoto 2016; Interieurjournaal) - bekend van haar bijdrages aan de vroegere interieurtextiel beurzen Intirio en Mood Brussels - en stylist Yvonne Teijgeman.

Niek de Prest heeft als invalshoek 'tijd' (foto 2) gekozen: 'Mijn uitgangspunt is namelijk dat de pandemie onze perceptie van tijd heeft veranderd. Door thuis te werken zijn mensen hun beschikbare tijd anders gaan indelen. De impact ervan op onze manier van wonen en decoreren, wil ik graag met de bezoekers van Incoda delen. Ik mag voor de presentatie op de beursvloer samenwerken met Yvonne Teijgeman, mijn favoriete styliste.'

De keuzes en de motivering van de trendanalyse van Niek De Prest licht zij verder toe tijdens een live trendlezing op maandag 13 september om 11.30 uur op de entrepreneur stage van Incoda. Op deze stage komen verschillende inspirators aan het woord die lezingen en masterclasses geven. Het totale programma is hier te vinden.

Vooraf registreren voor de interieurtextiel- en vloerenvakbeurs in Gorinchem kan tevens hier. Bezoek aan Incoda is overigens alleen mogelijk met een coronatoegangsbewijs.




Niek De Prest is trendanalist voor het interieur sinds 2005. De Prest kijkt daarbij nooit alleen naar de modes in het interieur, maar ook naar technologie, wetenschap, filosofie, subculturen, kunst en natuurlijk naar de mode.


Yvonne Teijgeman is in 1999 haar eigen bedrijf begonnen gespecialiseerd in totaalconcepten voor de retail en fabrikanten. Van advies tot uitvoering van concepten en fotoshoots voor zowel Interior en Fashion.




Links

www.easyfairs.com
www.evenementenhal.nl
www.interieurcollectiedagen.nl
www.teijgeman.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, easyfairs, evenementenhal, gorinchem, gorkum, #incoda, #interieurcollectiedagen, #entrepeneurstage, #evenementenhal, #easyfairs, #niekdeprest, #teijgeman

Gerelateerd nieuws
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden