Preview Trendpresentatie Incoda

Maandag 06 september 2021

Tijdens de komende editie van Interieur Collectie Dagen (Incoda) op 12-14 september 2021 worden de laatste trends door Niek de Prest en Yvonne Teijgeman gepresenteerd in de Welcome Area.
Preview Trendpresentatie Incoda
Preview Trendpresentatie Incoda

De trendpresentatie is samengesteld uit nieuwe collecties van Incoda-exposanten om de bezoekers direct bij binnenkomst te verwelkomen in een inspirerende en zintuigprikkelende omgeving. Dit initiatief komt voort uit de nieuwe samenwerking van organisator Easyfairs met trendanalist Niek De Prest (archieffoto 2016; Interieurjournaal) - bekend van haar bijdrages aan de vroegere interieurtextiel beurzen Intirio en Mood Brussels - en stylist Yvonne Teijgeman.

Niek de Prest heeft als invalshoek 'tijd' (foto 2) gekozen: 'Mijn uitgangspunt is namelijk dat de pandemie onze perceptie van tijd heeft veranderd. Door thuis te werken zijn mensen hun beschikbare tijd anders gaan indelen. De impact ervan op onze manier van wonen en decoreren, wil ik graag met de bezoekers van Incoda delen. Ik mag voor de presentatie op de beursvloer samenwerken met Yvonne Teijgeman, mijn favoriete styliste.'

De keuzes en de motivering van de trendanalyse van Niek De Prest licht zij verder toe tijdens een live trendlezing op maandag 13 september om 11.30 uur op de entrepreneur stage van Incoda. Op deze stage komen verschillende inspirators aan het woord die lezingen en masterclasses geven. Het totale programma is hier te vinden.

Vooraf registreren voor de interieurtextiel- en vloerenvakbeurs in Gorinchem kan tevens hier. Bezoek aan Incoda is overigens alleen mogelijk met een coronatoegangsbewijs.




Niek De Prest is trendanalist voor het interieur sinds 2005. De Prest kijkt daarbij nooit alleen naar de modes in het interieur, maar ook naar technologie, wetenschap, filosofie, subculturen, kunst en natuurlijk naar de mode.


Yvonne Teijgeman is in 1999 haar eigen bedrijf begonnen gespecialiseerd in totaalconcepten voor de retail en fabrikanten. Van advies tot uitvoering van concepten en fotoshoots voor zowel Interior en Fashion.




Links

www.easyfairs.com
www.evenementenhal.nl
www.interieurcollectiedagen.nl
www.teijgeman.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, easyfairs, evenementenhal, gorinchem, gorkum, #incoda, #interieurcollectiedagen, #entrepeneurstage, #evenementenhal, #easyfairs, #niekdeprest, #teijgeman

Gerelateerd nieuws
Klassiek design met trendy kleuren
Vloerenfabrikant Interface brengt vernieuwde kleurstellingen voor de Noraplan Stone rubbervloercollectie op de markt.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden