PPC 25 jaar

Woensdag 11 september 2024

De Plinten- en Profielencentrale (PPC) uit Wijk bij Duurstede viert dit jaar een bijzondere mijlpaal: het bedrijf bestaat 25 jaar.
PPC 25 jaar

Peter en Lisa Klaassen (foto) blikken terug op een rijke geschiedenis, vieren successen en kijken vooruit naar de toekomst. Het bedrijf is in 25 jaar tijd uitgegroeid van eenmanszaak tot een sterk team van inmiddels 200 fantastische collega’s. Om deze mijlpaal te vieren, wordt het hele jaar door speciale activiteiten georganiseerd, te beginnen met een aftrap tijdens de woningstofferingsbeurs Incoda in Gorinchem.

 

Tijdens de Incoda is veel te ontdekken. Op stand G122 introduceert het bedrijf een aantal innovaties, waaronder nieuwe PPC kitten en een uitbreiding van de Otium at Home mattencollectie. Er zijn ook diverse vernieuwingen op het gebied van traprenovatie en hebben bij verschillende vloerenmerken nieuwe decors toegevoegd. Bovendien wordt webshop uitgebreid met een nieuwe kitzoeker.

 

Vanwege het jubileum is er een exclusieve jubileumloterij, waarin mooie prijzen zijn te winnen. En bezoekers kunnen gratis een private label laten ontwerpen voor vloeren. Hiervoor zal het PPC designteam aanwezig zijn om klanten onder andere hiermee te ondersteunen.

 

De Interieurcollectiedagen (Incoda) zijn van 22 t/m 24 september in Evenementenhal Gorinchem. Registreer je gratis met de code MP302.



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl
www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

nieuws, interieur, jubileum, groothandel, vloeren, pvcvloeren, laminaatvloeren, parketvloeren, ondervloeren, kitten, lijmen, privatelabel, vloerenmerken, designteam, ontwerp, loterij, prijzen, beurs, exposant, traprenovatie, #ppc, #plintenenprofielencentrale, #otiumathome, #incoda, #interieurcollectiedagen

Gerelateerd nieuws
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
Coretec: nieuwe collecties in Kortrijk
Coretec geeft bezoekers tijdens Flanders Flooring Days en in zijn showroom een eerste blik op nieuwe vloercollecties en een vernieuwd displayconcept, met aandacht voor design, materiaal en presentatie.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden