Plank en lamp van Raasch

Dinsdag 26 maart 2024

Raasch staat bekend om zijn unieke verlichting, die volgens designer Michael Raasch leuk en intuďtief in gebruik is en een individueel karakter heeft. Port is zijn nieuwe sculpturale en functionele armatuur.
Plank en lamp van Raasch
Plank en lamp van Raasch Plank en lamp van Raasch

Port is gemaakt van zwart metaal om het ontwerp te benadrukken. Ontdaan van al het overbodige, is Port volgens Raasch ontworpen om alleen het essentiële te behouden. Een functioneel ontworpen plank met veel opbergmogelijkheden en een lampstang met een beweegbare lampkop kenmerken het karakteristieke silhouet van Port.

 

De plank biedt links of rechts ruimte voor een metalen cuvet en een lange uitsparing voor het opbergen van pasjes, mobiele telefoons of benodigde kantooraccessoires. De Port lampkop kan in verschillende richtingen worden versteld en is uitgerust met een retrofit LED.

 

Port is verkrijgbaar met een zwarte voet, lichtstaaf en spot, evenals een hoogwaardige messing doos, maar  Raasch produceert deze kleine allrounder op verzoek ook in grijs en rood.



Links

www.raasch-collection.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, hanglamp, wandlamp, dim, led, armatuur, #raasch, #michaelraasch

Gerelateerd nieuws
 
Cor toont tijdloos zitdesign
lees verder
Groei in Europese steden
Jysk wil in drie jaar tijd zo’n 100 nieuwe winkels openen op centrale locaties in grote Europese steden. In Amsterdam komen er nog zeker twee nieuwe winkels bij, boven op de opening van vorige maand.
lees verder
 
Qui bijzettafel
lees verder
Islands: sculpturaal outdoor design
Griffioen Furniture presenteerde tijdens Masterly – The Dutch in Milano de nieuwe outdoorcollectie Islands. De serie, ontworpen door Erik Griffioen, combineert sculpturale vormgeving, materiaalgebruik en maatwerk.
lees verder
Salone 2026 groeit, discussie ook
Salone del Mobile trok dit jaar 316.342 bezoekers uit 167 landen, met 68 procent internationale vakbezoekers en meer dan 1.900 exposanten. De beurs bevestigde opnieuw haar internationale bereik, ondanks een onrustige markt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden