Plaatmateriaal in ETC

Dinsdag 05 augustus 2025

Kuiper Holland en Holland Laminati openen in oktober samen een showroom op ETC in Culemborg. De ruimte komt tot stand onder de vlag van de Vanca Group, waar beide bedrijven onderdeel van zijn. Met deze stap willen zij interieurprofessionals dichter bij hun aanbod brengen.
Plaatmateriaal in ETC

Opvallend is dat Kuiper Holland zich in ETC presenteert als leverancier van halffabricaten, terwijl dit platform traditioneel vooral merken toont in meubels, verlichting en afwerking. 'Juist daarom is het een interessante plek,' aldus commercieel manager Thijs Haarhuis. 'De interieurprofessional die hier rondloopt, zoekt inspiratie en kwaliteit. Wij leveren die, maar dan aan de basis van het ontwerp.'

 

Kuiper Holland is producent van hoogwaardig decoratief plaatmateriaal in fineer en HPL. Holland Laminati zorgt voor distributie van het volledige Vanca-assortiment. In de nieuwe showroom tonen zij hun gezamenlijke aanbod, waaronder de bekende Oakland-collectie: MDF-platen met een eikenfineer toplaag. Deze wordt inmiddels volledig geproduceerd door Kuiper Holland zelf, en is via Holland Laminati snel leverbaar uit voorraad.

 

De showroom is elke maandag geopend voor professionals. De officiële opening is gepland tijdens de Design Experience op 6 en 7 oktober. Dit najaar zijn beide bedrijven ook te vinden op vakbeurs Houtpro+ in 's-Hertogenbosch het Interieurpaviljoen.



Links

www.kuiperholland.nl
www.hollandlaminati.nl
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, wandbekleding, behang, interieurtextiel, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, interieurprofessional, #designexperience, #etcexpo, #interiorprofessionals, #etcdesigncentereurope,

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Pastoe bundelt drie designlabels
Spectrum, Rietveld Originals en Atelier Artiforte worden onder de naam Pastoe samengebracht. Zo ontstaat één Nederlands designmerk en een overkoepelende collectie die ruim een eeuw Nederlands design bundelt.
lees verder
 
Boffi, De Padova en ADL fuseren
lees verder
Van verleden naar toekomst
Gedreven door de nieuwe golf van design en creativiteit in 2025, vindt de Maison&Objet Paris 2026 plaats onder het motto van uitmuntendheid en vakmanschap.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden