Pierre Frey in het Louvre

Woensdag 09 juli 2014

Binnenkort eens naar het Louvre in Parijs? Kijk dan ook eens goed naar de gloednieuwe gordijnen in de Grote Zaal van het paleis van De Zonnekoning, Lodewijk XIV.
Pierre Frey in het Louvre

Stoffenediteur La Maison Pierre Frey maakte onlangs voor de restauratie van het Louvre in Parijs ruim vijfhonderd meter taft en 130 meter geborduurde en handbeschilderde zijde.

 

Speciaal voor de renovatie van de zalen gewijd aan achttiende-eeuwse kunstvoorwerpen reproduceerde, leverde en sponsorde Pierre Frey de stoffen nodig voor de Grote Zaal. 

 

 

 

 

 



Links

www.brugmanbv.nl

Tags

stof, textiel, interieurbekleding, gordijn, zijde

Gerelateerd nieuws
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
Digitaal Product Paspoort voor textiel
De Nederlandse textiel- en modesector is op weg naar het Digital Product Passport: kansen én uitdagingen in beeld.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden