Perzona in Ons Huis

Vrijdag 20 maart 2015

Perzona, het meest persoonlijke bed, is bezig met een opmars in de Nederlandse beddenwereld. Een nieuw merk én een nieuw soort bed. Maar wat houdt dit allemaal in voor u en voor de markt?
Perzona in Ons Huis

Perzona is typerend voor het nieuwe soort bed dat de Nederlandse en Belgische beddenmarkt aan het veroveren is; het bed op maat dat rekening houdt met de specifieke wensen van de slaper. Het Perzona-concept biedt een totaalpakket met betrekking tot slapen. Matrassen, bedbodems en kussens en dat alles in een designjasje gegoten. Waar het bij dit slaapconcept om draait, is het op maat maken van deze drie elementen, waarbij de aandacht met name uitgaat naar het matras. Met twee multichannel-campagnes is Perzona vanaf oktober 2014 van start gegaan om het merk niet alleen goed tussen de oren van de consument te krijgen, maar ook om een sterk landelijk dealernetwerk op te bouwen.

In de april/mei-editie van Ons Huis verschijnt een uitgebreid artikel over Perzona. Aan de hand van een interview met directeur Arjen Bergevoet gaat dit artikel dieper in op het concept, de mediacampagne en de mogelijkheden voor de retailer.

 

De april/mei-editie van Ons Huis verschijnt volgende week.



Links

www.perzona.nl

Tags

slapen, bed, matras, boxspring, bedbodem, kussen

Gerelateerd nieuws
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder
Plannen voor woningruil dit jaar?
[Sponsored artikel] - Wil je dit jaar graag op vakantie, maar heb je niet veel geld om een vakantie te betalen? Dan is een woningruil misschien interessant voor je.
lees verder
Nieuwe directeur Van Landschoot
Het Belgische familiebedrijf Van Landschoot viert op 2 september 2025 zijn 100-jarig jubileum. Tegelijkertijd start Dieter Verschuere officieel in zijn nieuwe functie als commercieel directeur.
lees verder
Onderzoek toekomst Home Fashion Group
Verschillende media melden dat er een onderzoek is gestart naar de toekomst van Leen Bakker en Kwantum.
lees verder
Sterke toevoegingen Dromenland
Dromenland blijft groeien. Het slapencollectief op de tweede etage van De Woonindustrie breidt zich opnieuw uit met enkele sterke namen. De meest opvallende: DBC (M line), dat na twee jaar terugkeert naar De Woonindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden