Pensioen Rob Eijgelsheim

Woensdag 18 december 2024

Na 37,5 jaar in de vloerenbranche gaat verkoopdirecteur Rob Eijgelsheim op 13 december met pensioen. Zijn opvolger, Patrick van der Stigchel, is begin december begonnen.
Pensioen Rob Eijgelsheim

Foto: Forbo. Links Patrick van der Stigchel, rechts Rob Eijgelsheim.

 


Rob Eijgelsheim is een bekende verschijning in de vloerenbranche. Jarenlang was hij technisch adviseur voor Forbo Flooring en uiteindelijk ook eindverantwoordelijke voor de verkoop. Na een aantal andere functies buiten Forbo te hebben gehad is hij de laatste elf jaar als verkoopdirecteur verantwoordelijk voor de aansturing van de verkoopteams en ook voor de  twee customer-serviceafdelingen en de afdeling voor het bezoeken van architecten en facilitymanagers.

 

Rob is verkoop in hart en nieren en voelt zich het prettigst in contacten met en ondersteuning van klanten. De klant staat altijd op de eerste plaats, is zijn motto.

 

Patrick van Stigchel is de opvolger van Eijgelsheim. Hij was eerder onder andere accountmanager en salesmanager in de installatiebranche en commercieel directeur en vicepresident bij Kingspan Logstor, dat gespecialiseerd is in stadsverwarming en energietransitie. Maar hij kent Eurocol al uit zijn vroegste jaren. 'Ik had toen een badkamerspeciaalzaak,' vertelt hij. 'Ik heb de Eurocol-producten zelf ook verwerkt.'

 

Rob is er zeer trots op dat Forbo Eurocol de omzet sinds 2014 aanzienlijk heeft laten groeien: 'En dan te bedenken dat het salesteam in 2014 zo goed als weg was. De intensieve samenwerking met het huidige salesteam maakt het ook meteen moeilijk om afscheid te nemen. We zijn met het team en de klanten succesvol. Ik haal daar veel energie uit,' zo legt hij uit in een interview op de website van Forbo Eurocol.

Vrijdag 13 december is de laatste werkdag van Rob Eijgelsheim, waarbij Patrick en Rob de afgelopen weken al intensief samen hebben gewerkt. In het bedrijf, maar zeker ook onderweg naar klanten.

 

Een markante persoonlijkheid verlaat de vloerenbranche, hoewel hij nog een paar zaken blijft doen, zoals de raad van advies van de BVP.



Links

www.forbo.com/eurocol

Tags

nieuws, interieur, pensioen, afscheid, verkoopdirecteur, salesmanager, opvolger, lijmen, egaline, vloeren, marmoleum, vinylvloeren, linoleum, tapijt, gietvloeren, technisch, advies, buitendienst, verkoop, binnendienst, directeur, samenwerking, persoonlijkheid, #forbo, #eurocol, #bvp, #robeijgelsheim

Gerelateerd nieuws
Voorkeur zelfvoorzienend wonen
De Nederlandse onsument kiest voor zelfvoorzienend wonen, zo blijkt uit een breed onderzoek naar woonvoorkeuren bij consumenten.
lees verder
Nieuws van Coretec
Coretec Floors zal in september acte de presence geven op het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) met een preview van hun nieuwe chevron-formaat.
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Coretec hoofdsponsor BCO
Core­tec wordt nieu­we hoofd­spon­sor van basketbalvereniging BC Oostende, waardoor de merknaam ook in de naam van de club komt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden