Overname Hunter Douglas afgerond

Maandag 28 februari 2022

Hunter Douglas en 3G Capital hebben vandaag bekendgemaakt dat 3G Capital de overname van een controlerend belang in Hunter Douglas heeft afgerond.
Overname Hunter Douglas afgerond
Overname Hunter Douglas afgerond

Als onderdeel van de transactie, die 30 december werd aangekondigd, heeft Ralph Sonnenberg een belang van 75% in de Hunter Douglas Groep overgedragen aan 3G Capital via een Block Trade, waarbij de familie Sonnenberg een belang van 25% in de Hunter Douglas Groep zal behouden. Een wettelijke uitkoopprocedure zal worden gestart voor alle resterende uitstaande aandelen in Hunter Douglas, overeenkomstig de van toepassing zijnde Curaçaose wetgeving en de statuten van Hunter Douglas. In deze procedure zal het standpunt worden ingenomen dat de prijs van de aandelen Hunter Douglas dezelfde zal zijn als overeengekomen in deze Block Trade, namelijk € 175 voor elk gewoon aandeel, en € 0,43 voor elk preferent aandeel.

 

Als gevolg van de overname is João Castro Neves benoemd tot CEO van de Hunter Douglas Groep en David Sonnenberg tot Voorzitter van de Raad van Bestuur.

 

Hunter Douglas is wereldmarktleider op het gebied van raambekleding (waaronder het merk Luxaflex®) en een vooraanstaand producent van bouwproducten. Hunter Douglas heeft haar hoofdkantoor in Rotterdam, Nederland. De Groep omvat 136 ondernemingen met 47 fabrieken en 89 assemblagebedrijven, en is actief in meer dan 100 landen. In Nederland zijn o.a. Luxaflex, Sunway, Multisol, Luxalon en de Artex Groep onderdeel van Hunter Douglas.



Links

www.hunterdouglasgroup.com
www.3g-capital.com
www.artelux.com
www.artex.hde.nl
www.hde.nl
www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl
www.luxalonplafonds.nl
www.multisol.nl
www.sunway.nl

Tags

nieuws, interieur, raambekleding, plafonds, jaloezie, gordijnen, overname, investeerder, overname, blocktrade, bouwproducten, #sonnenberg, #hunterdouglas, #luxaflex, #sunway, #multisol

Gerelateerd nieuws
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden