Overname Hain door Meister

Dinsdag 01 mei 2018

MeisterWerke Schulte GmbH, leverancier van harde vloerbedekkingen, heeft het familiebedrijf Hain Natur-Böden, specialist op het gebied van houten vloeren, overgenomen.
Overname Hain door Meister
Overname Hain door Meister Overname Hain door Meister

Beide familiebedrijven verenigen zich, waarbij MeisterWerke uit Rüthen-Meiste (foto 1) 100%-aandeelhouder van Hain Natur-Böden uit Rott am Inn wordt.

Vooral in de parketsector ziet MeisterWerke samenwerkingsmogelijkheden: delen van knowhow in productie, automatisering, marketing en verkoop, gemeenschappelijk inkopen van grondstoffen en gezamenlijke deklaagproductie.

Guido Schulte, meerderheidsaandeelhouder van MeisterWerke van de derde generatie: "Deze investering maakt het mogelijk onze strategie, innovatie en kwaliteit 'Made in Germany' duurzaam te verankeren in de veranderende markt.” Susanne Hain, uitvoerend directeur en vennoot bij Hain Industrieprodukte Vertriebs GmbH van de derde generatie, is het daar volgens het persbericht mee eens.

De twee bedrijven blijven onafhankelijk bestuurd en de twee vestigingen blijven behouden.

MeisterWerke met merk Meister als leverancier van een volledig assortiment, met de nieuwste trends, zoals het nieuwe designvloerplatform. Het bedrijf heeft 675 mensen in dienst en levert aan 70 landen wereldwijd. Naast vloeren bestaat het assortiment ook uit lijsten, panelen en toebehoren.

Hain Natur-Böden produceert parketvloeren, duurzame maatproducten uit eigen zagerij (foto 2). Het heeft productiefaciliteiten (foto 3) in Rott am Inn en Slowakije, met in totaal 200 werknemers onder leiding van Susanne Hain, die als directeur werkzaam zal blijven.




Links

www.hain.de
www.meister.com
www.meisterwerke.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project residentieel, vloer, vloerbedekking, tegel, strook, stroken, PVC, lvt, keramiek, terra cotta, steen, hout, parket, visgraat, vloeren, samenwerking, overname, fusie, koop, acquisitie, merger, merge, #meister, #meisterwerke, meisterwerkeschulte, #hain, #meisterdesign

Gerelateerd nieuws
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden