Overmorgen Meubelbeurs Brussel

Vrijdag 06 november 2015

Over twee dagen is het zover: in Brussel start zondag de Meubelbeurs. Eerder gaven we al preview van de segmenten City en Brussels by Night, resteren Mozaïek, Fusion, natuurlijk Square en Holland à la Carte.
Overmorgen Meubelbeurs Brussel
Overmorgen Meubelbeurs Brussel Overmorgen Meubelbeurs Brussel Overmorgen Meubelbeurs Brussel Overmorgen Meubelbeurs Brussel Overmorgen Meubelbeurs Brussel

1+2. Fietsactie + Kast Coesel - 3. Danca samen op stand Coesel - 4. Domitalia - 5. Furninova / Conform - 6. Jan Kurtz

 

 

Functionele, commerciële en kleurrijke collecties uit het instapsegment van de markt zijn te vinden in Mozaïek in hal 8. Rond grotere bedrijven als Hima, Bauwens, Girardeau, Meubelco, Karintrad, Harman, Idea, Zijlstra, Alcos en Young Line brengen tal van kleinere firma’s prijsbewuste meubelen.

Het lifestylesegment wordt gepresenteerd in Fusion. Meubelen van o.a. Richmond, Vandecasteele, BSM, Leda, Artifex, Maxfurn, Pro Arte, RV Design, Micheldenolf, Fandec, Demuycnk, Demtre, Dekorattex en het Spaanse Artelore worden er aangevuld met verlichting, tapijten en decoratie. Belangrijke nieuwkomers zijn Furninova (inclusief Conform en S.O.U.L) uit Zweden , Vips&Friends, De Eekhoorn met BePure Home en Nijwie/Le Chair.
In deze hal 9 zal de Nederlandse aanwezigheid niet onopgemerkt voorbijgaan. 10 Woonmerken organiseren daar een feestje onder de naam Lifestyle Furniture Event met eigen bar en optredens: PMP/Nix Design, Eleonora, By Boo, Matzz, Zuiver, DTP, Richmond, Rose&Jones, Vermeer en OT Design.

In het concept Holland à la Carte opnieuw Nederlandse exposanten in de Patio met Hollandse meesters uit de Barokschilderkunst als thema. Cartel Living, Kluskens, Klotz, BKS samen met 3B, Sumisura, HE Design, Helderr, Spinder, Jess, Chita, Nouvion, Teugra, Jamé, Ztahl by Dijkos, De Kussenfabriek en Carpet Creations. Nieuw zijn Foucault, Bax Meubelen, Timbermatch, Free Light en Expo Trading.

Square is de plek voor design met trouwe exposanten als Joli, Neo Cocoon, Coesel (vraag naar de fietsactie!), Koinor en Nicoletti. Maar ook hier nieuwe én aansprekende namen als Brühl, Machalke en Jan Kurtz uit Duitsland, Yellowgreen en Akante uit Frankrijk, Dienne en Domitalia uit Italië, Slide Art en Lourens Fisher uit Nederland en Era uit Kroatië. MMooD en Kreamat zijn twee nieuwe aanwinsten uit België. De eerste, onderdeel van de Mintjens Groep, toont designtafels en –stoelen voor binnen en buiten. De laatste stond al in Brussels by Night en toont hier zijn collectie voor de woonkamer.

Tenslotte toont Art Director Siegrid Demyttenaere opnieuw drie trends, die in de trendpassages tussen de hallen geïllustreerd worden met opvallende producten van de exposanten.

Op dinsdagavond 10 november worden de Balthazars-awards uitgereikt, als bekroning voor innovatie en originaliteit. Beloond met een oorkonde en een 12-literfles champagne!

Voor meer informatie en toegangskaarten, zie onze eerdere publicatie.



Links

www.coesel.nl
www.conform.se
www.danca.nl
www.domitalia.it
www.furninova.se
www.jankurtz.de
www.leftlabel.nl
www.meubelbeurs.be/?lang=nl
www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City

Gerelateerd nieuws
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Polspotten kiest nieuwe koers
Polspotten bestaat 40 jaar en grijpt het jubileum aan voor een nieuwe fase. Het Amsterdamse designmerk krijgt een nieuwe ceo, zet sterker in op e-commerce en sluit eind oktober zijn brand store aan de Westerstraat.
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Vertrek De Coene bij Belgian Bedding
Tom De Coene legt op 11 september zijn functie als general manager van de beddenfirma Belgian Bedding neer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden