Outdoor Spaces Gandia Blasco

Vrijdag 12 juni 2015

Zomer! Tijd voor de 2015 Outdoor Spaces van Gandia Blasco! Het mediterrane gevoel in optima forma.
Outdoor Spaces Gandia Blasco

Gandia Blasco was van origine dekenfabrikant en produceerde later karpetten. Sinds een eeuwwisseling heeft de Spaanse fabrikant zich in design tuinmeubelen gespecialiseerd. Getuige hun 2015 Outdoor Spaces catalogus is dat aardig gelukt.

Deze collectie gaat veel verder dan meubelen alleen. Geïnspireerd op eigentijdse architectuur overbruggen de producten de overgang van binnen naar buiten. Deze creëren een plek die je binnen noch buiten zou kunnen noemen, maar wel beschermt tegen de zon of regen.

De afgebeelde foto spreekt al boekdelen. Maar meer voorbeelden zijn te zien op de site van Gandia Blasco, in België vertegenwoordigd door Parifin en in Nederland door B-Outside. Op dit moment heeft het bedrijf zo'n 20 dealers in de Benelux.



Links

www.gandiablasco.com/en/?dlm_download_category=catalogo-imagenes-2015
www.gandiablasco.com/en/home
www.b-outside.com
www.parifin.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, buitenwonen, tuin, meubel, mediterraan, mediteraan, mediterrane, mediterane, middellandse zee, outdoor, binnen, buiten, overkapping, bank, lounge, ibiza, zon

Gerelateerd nieuws
Onderzoek toekomst Home Fashion Group
Verschillende media melden dat er een onderzoek is gestart naar de toekomst van Leen Bakker en Kwantum.
lees verder
Stoel en tafel van massief hout
After door Michael Anastassiades is een nieuwe serie die het verleden, heden en de toekomst van Fritz Hansen verbindt.
lees verder
Interieurtrends persoonlijk thuis
[Sponsored artikel] - Bij de inrichting van je huis is het toevoegen van een persoonlijke touch belangrijk. Niet alleen door de juiste meubels of kleuren, maar ook door het creëren van een ruimte die jouw verhaal vertelt.
lees verder
Venekamp vaart eigen koers
De verpersoonlijking van Leolux in de markt, zo wordt sales manager Johan Venekamp in sommige reacties op LinkedIn genoemd. Hier meldde hij twee dagen geleden dat hij vertrekt bij de meubelfabrikant.
lees verder
Verkoop Belgische winkels Leenbakker
Woonwarenhuis Leenbakker (Home Fashion Group) leidt verlies in België en zet nu alle winkels te koop.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden