Otis bij Montis

Vrijdag 11 september 2020

Montis heeft een nieuw en uitgebreid zitmeubelconcept geďntroduceerd, ontworpen door Johan van Hengel.
Otis bij Montis
Otis bij Montis Otis bij Montis Otis bij Montis

De meubelfabrikant uit Dongen presenteert Otis: een zitmeubel met een 'subtiele knik in de armleuning die het verschil maakt'. De flexibele bank Otis, gecreëerd door designer Johan van Hengel (1981), heeft een ranke, efficiënte vorm. De smalle, ‘opgevouwen’ armleuning optimaliseert het comfort dat bij een smal frame vaak ontbreekt. Otis is bovendien een flexibel ontwerp, makkelijk aan te passen aan specifieke maat- en smaakwensen, want het is opgebouwd uit elementen en leverbaar als eenzitter, maar ook als twee-, drie-, vier- of royale vijfzitter. Ook een chaise longue en poef zijn verkrijgbaar.

De aluminium poten zijn verkrijgbaar in vier kleuren of tegen meerprijs in alle ral-kleuren. De eiken houten poten zijn blank, wit of zwart of zijn van mat gelakt noten hout. Bekleding is van stof of Rancho leer. De prijslijst beslaat maar liefst 52 pagina's om alle mogelijkheden te beschrijven,

Johan van Hengel ontwierp in samenwerking met Ralf Lambie eerder (in 2011) al de bijzettafel Tor voor Montis. Vanuit Rotterdam werkt hij voor meerdere Nederlandse en Scandinavische opdrachtgevers op het gebied van meubels, accessoires en verlichting.



Links

www.johanvanhengel.com
www.montis.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, projectinrichting, project, kantoor, stoel, fauteuil, bank, lounge, ontwerp, #johanvanhengel, #montis, #otis

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Secolo x Tableau in Milaan
Tijdens Milano Design Week 2026 presenteert Secolo voor het eerst een samenwerking met een extern ontwerpstudio. Het merk kondigt een project aan waarbij wordt samengewerkt met het Deense bedrijf Tableau.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden