Otak alias Cozy-Homes winkel failliet

Donderdag 11 juli 2024

Over Otak Meubelen Enschede is gisteren het faillissement uitgesproken door de rechtbank in Overijssel, vestiging Almelo.
Otak alias Cozy-Homes winkel failliet

Otak Meubelen Enschede, gevestigd aan de Pollaan 50-B in Zutphen, is op 10 juli failliet verklaard. De zaak handelde onder de naam Cozy-Homes Zutphen. Eerder was het bedrijf onder de naam Otak gevestigd aan de Schuttersveld 7 in Enschede.

Otak was, naast Colors@Home en Voor Verf & Wonen, voorheen een formule van Concepts & Companies (C&C) uit Harderwijk, maar wordt op de site van C&C inmiddels niet meer genoemd. C&C introduceerde halverwege 2020 de formule Cozy-Homes, onder welke naam Otak Meubelen Enschede vervolgens in Zutphen is gaan opereren. Cozy-Homes heeft in Nederland volgens de site twaalf winkels, waarbij Zutphen al niet meer genoemd wordt.

De curator is A.A. Dooijeweerd, werkzaam bij Wiggers Advocaten in Zutphen, T +31 575-511771, E: info@wiggersadvocaten.nl en/of HD Advocaten te Zutphen.



Links

www.concepts-companies.nl
www.cozyhomes.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, kast, tafel, salontafel, retail, detaillist, winkel, zaak, bedrijf, failliet, faillissement, faling, insolventie, Insolvenz, bankruptcy, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, 08132470, #otak, #otakmeubelen, #conceptscompagnies, #cozyhomes, #failliet

Gerelateerd nieuws
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geïnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden