Osram wordt Ledvance

Vrijdag 22 januari 2016

De business unit 'Lamps' van de Duitse verlichtingsproducent Osram zal Ledvance gaan heten.
Osram wordt Ledvance

In juni 2015 besloot Osram deze divisie algemene verlichting af te splitsen. 'We hebben gekozen voor een combinatie van de termen ‘Led’ en ‘advance’ (vooruitgaan) en zullen het nieuwe bedrijf Ledvance noemen,' zegt Olaf Berlien, ceo van Osram Licht ag. Er bestaat overigens al jaren een productlijn van Osram met dezelfde naam.

Het productassortiment van Ledvance omvat meer dan Led-lampen, namelijk ook traditionele verlichting, armaturen en verlichtingsoplossingen voor 'smart homes' en 'smart buildings'. Het bedrijf komt onder leiding van Jes Munk Hansen (47), een Deen die al één jaar aan het roer van de business unit Lamps heeft gestaan nadat hij eerder Osram Noord- en Zuid-Amerika leidde.

Ledvance zal in de toekomst ook de merknamen Osram en Sylvania (in Noord-Amerika) gebruiken. Als onafhankelijke onderneming met minder organisatorische lagen en meer vrijheid zou Ledvance in staat zijn  sneller in te spelen op veranderingen in marktomstandigheden en behoeften van individuele klanten. Osram zal zich gaan richten op autolampen en verlichtingssystemen voor gebouwen en steden.

De organisatorische afscheiding is gepland op 1 april 2016, terwijl de juridische verzelfstandiging is gepland voor 1 juli 2016.



Links

www.osram-benelux.com
www.osram.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, retail, winkel, licht, verlichting, lamp, fabrikant, led, armatuur

Gerelateerd nieuws
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
 
Lente noviteiten Grau
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
 
Lichtwoche: 3.500 bezoekers
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden