Orbitry voor Paola Lenti

Dinsdag 19 mei 2026

Paola Lenti presenteert de Orbitry, een ontwerp van Víctor Carrasco. De stoel combineert een sculpturale vorm met handmatig vlechtwerk en is ontworpen voor zowel binnen- als buitengebruik.
Orbitry voor Paola Lenti
Orbitry voor Paola Lenti Orbitry voor Paola Lenti

De organische belijning en open structuur geven Orbitry een lichte uitstraling, terwijl het royale zitvolume juist nadrukkelijk aanwezig blijft in de ruimte. Het handgeweven patroon vormt daarbij een belangrijk onderdeel van het ontwerp. Volgens Paola Lenti verwijst dat vlechtwerk naar het ambachtelijke karakter waar het merk om bekendstaat.

 

De geweven bekleding bestaat uit flexibele en slijtvaste materialen die de gebruiker omsluiten en tegelijkertijd zorgen voor transparantie en luchtigheid in het ontwerp. De basis van de stoel blijft bewust terughoudend vormgegeven, waardoor het zwevende effect van de zitting behouden blijft.

 

Orbitry is geschikt voor uiteenlopende toepassingen, van wooninterieurs tot terrassen en tuinen. De ergonomie en de ronde vormen moeten bijdragen aan langdurig zitcomfort, terwijl de verschillende kleurcombinaties het object zowel opvallend als ingetogen inzetbaar maken binnen grotere interieur- en outdoorconcepten.

 

Met Orbitry zetten Víctor Carrasco Office en Paola Lenti opnieuw in op de combinatie van materiaalonderzoek, ambacht en een zachte, sculpturale vormentaal.



Links

www.victorcarrasco.com
www.paolalenti.it/en

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, bank, zitmeubel, kast, stoel, fauteuil, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, outdoor, tuin, tuinmeubel, garden, buitenmeubel, buitenmeubilair, #paolalenti

Gerelateerd nieuws
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Dinerfauteuil Colby van Baan
Baan en ontwerper Sander van Beuningen introduceren Colby, een royale dinerfauteuil die het comfort van een fauteuil naar de eettafel brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden