Optimalisatie verkoop Heditex

Vrijdag 24 januari 2025

Groothandel Heditex, bekend van Meister en Bodiax-vloeren en DCS en HR Design raamdecoratieproducten, heeft belangrijke stappen gezet met de uitbreiding en optimalisatie van de verkoopbuitendienst.
Optimalisatie verkoop Heditex
Optimalisatie verkoop Heditex Optimalisatie verkoop Heditex

Door een andere rayonindeling indeling en enkele wijzigingen binnen het verkoopteam, wil Heditex de klant nog beter van dienst kunnen zijn.


Hilbert de Jong (foto 2) gaat na jarenlange trouwe dienst met pensioen. Daarom is Heditex blij om twee nieuwe - maar in de interieurbranche zeer ervaren - gezichten te mogen verwelkomen:


- Leon Versteeg (foto 1) neemt de regio's Rotterdam, Zeeland en West-Brabant van Rick Kooij over. Hij werkt sinds begin dit jaar bij Heditex. Daarvoor zat hij bij Headlam (Silvester), Toppoint, Verosol, Copahome, Interface, Cedeko en Amorim.

- Fokke Holt neemt hij de taken van Hilbert de Jong over in de provincies Friesland, Groningen en Drenthe. Hij is sinds augustus 2024 actief voor Heditex en werkte eerder onder meer bij Edel, Dersimo, Meubitrend (Quintell) en Headlam.


Hierdoor ziet de nieuwe verdeling van de accountmanagers in Nederland er als volgt uit (foto 3):
•    Leon Versteeg: Regio Rotterdam, Zeeland en West-Brabant;
•    Rick Kooij: Regio Den Haag en Utrecht (was: Rotterdam, Zeeland en West-Brabant);
•    Bram Kennis: Provincie Noord-Holland en de regio's Almere en 't Gooi (was: Zuid-Holland);
•    Fokke Holt: Provincies Friesland, Groningen en Drenthe;
•    Jeroen Vink: Provincies Overijssel en Gelderland;
•    Harold van Zeeland: Provincies Brabant en Limburg.


'Met deze versterking streeft Heditex ernaar om onze service verder te optimaliseren en onze klanten nog persoonlijker en efficiënter te ondersteunen,' aldus commercieel directeur René van Dekken.

Al meer dan 45 jaar werkt Heditex als groothandel en producent aan het leveren van een compleet productenpakket voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel. Het bedrijf heeft vestigingen in Vlaardingen en Boxtel. Het heeft Meister- en Bodiax-vloeren, maar ook raambekledingsproducten als DCS en HR Design in het assortiment.



Links

www.bodiax.com
www.heditex.com
www.meister.com
www.meisterwerke.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvc-vloeren, laminaatvloeren, collectie, merk, distributie, a-merk, exclusief, beurs, interieurbeurs, toekomst, visie, stand, exposant, presentatie, winkelpresentatie, dealers, klanten, vestigingen, raamdecoratie, fournituren, personalia, #amorimbenelux, #bodiax, #cedeko, #copahome, #dersimo, #edelgroup, #headlam, #heditex, #interface, #meister, #meisterwerke, #quintell, #toppoint, #verosol

Gerelateerd nieuws
De Machinekamer bestaat 20 jaar
De Machinekamer bestaat in september twintig jaar. Wat in 2006 begon met het opknappen van een partij vintage buisframestoelen, groeide uit tot een collectie met vintage design, heruitgaven en eigen meubelontwerpen.
lees verder
Financiële problemen Headlam
Headlam Group (Engeland) is op weg naar surseance na mislukte reddingspoging. De Nederlandse activiteiten zijn een aantal dagen geleden al verkocht aan een investeerder.
lees verder
Detailhandel groeit in 2026 met 3%.
Traditionele retailers in Nederland winnen online marktaandeel terug op webwinkels, zo blijkt uit de meest recente verwachting van de ING.
lees verder
 
Kingcome maakt bed voor honden
lees verder
Festival Ambacht 2026
Op zaterdag 26 en zondag 27 september 2026 wordt de NDSM Loods in Amsterdam weer omgebouwd tot een enorme ambachtelijke werkplaats, waar ambachtslieden uit binnen- en buitenland hun passie delen met een breed publiek.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden