Opening tradefair weer later

Woensdag 20 juli 2022

De openingsdatum van de Daily Trade Fair in Venlo was reeds twee keer uitgesteld, maar de organisatie heeft deze opnieuw doorgeschoven.
Opening tradefair weer later

De openingsdatum van de Daily Trade Fair, eerst gepland voor voorjaar 2021, was door corona al eerder uitgesteld tot eind vorig jaar. Daarna was deze opnieuw verschoven naar de tweede helft van dit jaar. Maar ook dit komt nog te vroeg: nu is de start in januari 2023 gepland.

Vorig week was er opnieuw inspiratiemiddag georganiseerd met standhouders, partners en geïnteresseerden voor dit beursconcept voor hospitality, home, gift en garden professionals in Venlo.

De ontwikkeling van alle plannen voor de Daily Trade Fair blijken toch weer meer tijd te kosten dan de organisatie eerder voor ogen had. Samen met de standhouders werd er daarom gebrainstormd over de marsroute richting een opening in januari 2023.

Directeur Lex Ebus: 'Ik ben enorm trots op het deelnemersveld dat al met ons mee doet. We zijn kritisch in wie we aanhaken en zijn op zoek naar pareltjes voor ons concept. Tijdens onze bijeenkomst blijkt dat dit al goed lukt. Er is een hele goede saamhorigheid, deelnemers denken actief mee en willen ook hun bijdrage leveren aan de groei van deelnemers. De term 'Standhouder' dekt de lading dan ook al lang niet meer, voortaan noemen we hen 'Ambassadeurs'.'



Links

www.dailytradefairvenlo.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, online, platform, inkoop, uitstel, later, opening, start, #dailytradefair

Gerelateerd nieuws
Groei studenten ambacht
Het aantal studenten voor de opleidingen tot Interieurvakman groeit verder door: de hoeveelheid instromers in 2025 is opnieuw hoger dan het jaar daarvoor.
lees verder
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Van verleden naar toekomst
Gedreven door de nieuwe golf van design en creativiteit in 2025, vindt de Maison&Objet Paris 2026 plaats onder het motto van uitmuntendheid en vakmanschap.
lees verder
Certificering A House of Happiness
A House of Happiness, de gordijnenfabrikant uit Leeuwarden, is officieel gecertificeerd als B corp.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden