Opening nieuwe Moso-hoofdkantoor

Donderdag 24 maart 2016

Op 8 april wordt het nieuwe hoofdkantoor van bamboeleverancier Moso in Zwaag geopend.
Opening nieuwe Moso-hoofdkantoor

Het nieuwe hoofdkantoor van Moso International aan de Adam Smithweg 2 is een duurzaam gebouwd kantoor, gecombineerd met het grootste bamboe-magazijn van Europa.

In dit nieuwe pand geeft het bedrijf een beeld van hoe bamboe groeit in uitgestrekte bamboewouden in China, het productieproces en alle toepassingen en mogelijkheden van bamboe.

De middag begint vanaf 13.30 uur met een aantal seminars, waarna om 16.30 uur de officiële opening gepland staat, waarna het openingsfeest begint en er een drankje en walking dinner worden geserveerd. Aanmelden voor het openingsfeest en de seminars kan hier.

 



Links

www.moso.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, parket, hout, bamboe, bamboo, stofferen, stoffering, opening

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden