Open up thema Voorjaarsvakdagen

Woensdag 13 december 2023

Van 4-7 februari vinden de Voorjaarsvakdagen opnieuw plaats in De Woonindustrie (DWI). Met op zondag consumentendag en van zondag tot en met woensdag vakbeurs. Met het thema Open up! geeft de organisatie dit keer extra kleur aan de Vakdagen.
Open up thema Voorjaarsvakdagen

Samen met vakprofessionals wil DWI op zoek naar nieuwe mogelijkheden, innovaties en groeiperspectieven binnen onze sector. Om zo de deuren te openen naar nieuwe trends, technologieën en concepten die binnen het centrum passen.

 

Op zondag is iedereen met een woonhart en woonzaak welkom op het Woon- en Interieurevent. Hier is onder meer een Open Up! markt te vinden, van kleine creatieve makers. Natuurlijk is er op alle dagen volop gelegenheid voor vakbezoekers om zaken te doen met de merken en makers van DWI. Zoals met nieuwe merken als: Noga Design, Living XL, BD Line Binnenzonwering, Coretec (US Floors), Franco Furniture en Sassy Design. Hiervoor in een ander later bericht meer!

 

Op 5 februari om 16:45 vindt een inspirerende sessie plaats in het centrum. Onder leiding van Annelies Boonstra van Retail Impuls en onder het genot van een hapje en drankje draait de sessie over de toekomst van de woonretail, met cases en interactieve discussies. De dag wordt afgesloten worden met de uitreiking van de felbegeerde awards aan de uitblinkers van DWI.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #bdlinebinnenzonwering, #coretec, #francofurniture, #livingxl, #nogadesign, #sassydesign

Gerelateerd nieuws
 
L’Ombre introduceert Sabiora
lees verder
Talents 25 jaar
Wat drijft jong design? Welke benaderingen zullen het design van de toekomst bepalen? En welke namen moeten we zeker onthouden? Dit is te zien in het Talents programma van de Ambiente.
lees verder
Weer minder gebouwde woningen
Er werden in Nederland meer vergunningen verstrekt, maar minder nieuwe woningen gebouwd in het derde kwartaal, zo rapporteert het CBS.
lees verder
Lichtwoche voorpret
Van 1 tot en met 5 maart 2026 vormt het Sauerland opnieuw het decor voor de Lichtwoche, het jaarlijkse evenement voor decoratieve en residentiële verlichting. Verschillende gevestigde en nieuwe merken hebben hun deelname bevestigd.
lees verder
 
AW Leder failliet
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden