Open up thema Voorjaarsvakdagen

Woensdag 13 december 2023

Van 4-7 februari vinden de Voorjaarsvakdagen opnieuw plaats in De Woonindustrie (DWI). Met op zondag consumentendag en van zondag tot en met woensdag vakbeurs. Met het thema Open up! geeft de organisatie dit keer extra kleur aan de Vakdagen.
Open up thema Voorjaarsvakdagen

Samen met vakprofessionals wil DWI op zoek naar nieuwe mogelijkheden, innovaties en groeiperspectieven binnen onze sector. Om zo de deuren te openen naar nieuwe trends, technologieën en concepten die binnen het centrum passen.

 

Op zondag is iedereen met een woonhart en woonzaak welkom op het Woon- en Interieurevent. Hier is onder meer een Open Up! markt te vinden, van kleine creatieve makers. Natuurlijk is er op alle dagen volop gelegenheid voor vakbezoekers om zaken te doen met de merken en makers van DWI. Zoals met nieuwe merken als: Noga Design, Living XL, BD Line Binnenzonwering, Coretec (US Floors), Franco Furniture en Sassy Design. Hiervoor in een ander later bericht meer!

 

Op 5 februari om 16:45 vindt een inspirerende sessie plaats in het centrum. Onder leiding van Annelies Boonstra van Retail Impuls en onder het genot van een hapje en drankje draait de sessie over de toekomst van de woonretail, met cases en interactieve discussies. De dag wordt afgesloten worden met de uitreiking van de felbegeerde awards aan de uitblinkers van DWI.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #bdlinebinnenzonwering, #coretec, #francofurniture, #livingxl, #nogadesign, #sassydesign

Gerelateerd nieuws
Innovatie op Future Lighting 2025
Op 19 en 20 november vindt in Evenementenhal Gorinchem de vierde editie plaats van Future Lighting, een kennis- en netwerkevent voor de lichtindustrie in Nederland en Vlaanderen.
lees verder
Generatiewisseling
Bij het Italiaanse weefbedrijf Rubelli heeft de nieuwe generatie de leiding overgenomen van het bedrijf.
lees verder
 
Duurzaam hergebruik meubels
lees verder
Belgisch design naar VS
Belgisch design breidt uit naar Californië: Fedustria en TBS Gallery sluiten partnerschap voor de promotie van uitmuntend design.
lees verder
Meubels met jouw verhaal
Zuiver presenteert de nieuwe najaarscampagne Built for your Story, waarin meubels meer zijn dan functionele objecten. Met de campagne en de bijbehorende AW25-collectie benadrukt het merk de rol van interieurstukken als vaste waarden in het dagelijks leven.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden