Open dag HMC

Donderdag 02 maart 2017

Zaterdag over een week is het weer open dag op de vestigingen van de HMC mbo vakschool voor hout, meubel en interieur.
Open dag HMC

Het HMC (Hout- en Meubileringscollege) bestaat sinds 1929 en is een zelfstandige MBO-vakschool die zich richt op creativiteit, vakmanschap en ondernemerschap. Zij leiden op voor beroepen in de richtingen interieur & wonen en meubel & hout.

Hieronder vallen opleidingen als meubelmaker, interieur-adviseur, creatief vakman, verkoper wonen, timmerman en woning- of meubelstoffeerder. Vaak is het tevens mogelijk om een specialisatie te doen.

Het HMC heeft twee vestigingen, in Rotterdam (Erasmuspad 10) en Amsterdam (Arlandaweg 173-175). De open dag is zaterdag 18 maart 2017 van 10-14 uur. Bij laatstgenoemde is het betaald parkeren. Aanmelden kan hier, maar is niet verplicht.

Video-impressie (0:30).




Links

www.hmcollege.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, project, opleiding, cursus, school, studie, praktijk, les, stage, wedstrijd, vak, ambacht, vakopleiding, stoffeerder, woning, woningstoffeerder, projectstoffeerder, woninginrichting, vloerlegger, vloer, gordijn, raambekleding, meubelmaken, meubelmaker, meubelstofferen, meubelstoffeerder, #hmcollege, #hmcmbovakschool

Gerelateerd nieuws
 
Hema ontwerpwedstrijd
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
Kleur en comfort op kantoor
Tijdens de Workspace Design Show in Amsterdam (5 en 6 november) laat Klöber zien hoe kleur de sfeer, concentratie en samenwerking op de werkvloer beïnvloedt.
lees verder
 
Mell bench van Cor
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden