Op weg naar Meubelbeurs Brussel

Donderdag 10 juni 2021

Meubelbeurs Brussel is positief gestemd. De coronaproblematiek lijkt pijlsnel te verminderen. De Belgische overheid gaf al groen licht voor het organiseren van beurzen vanaf september, dus staat van 7–10 november de Meubelbeurs Brussel gepland.
Op weg naar Meubelbeurs Brussel

Meubelbeurs Brussel zal nog wel met de nodige voorzorgsmaatregelen te maken hebben, zo verwacht de organisatie. Er wordt echter alles in het werk gesteld om het beursbezoek perfect veilig te laten verlopen. De beurs moet een feest voor de hele meubelbranche worden.

 

Volgens de organisatie hebben we in het voorbije jaar geleerd dat ontmoetingen erg belangrijk zijn. Ook voor de meubelsector. En een beurs bezoek je niet alleen om zaken te doen, maar ook om elkaar persoonlijk te ontmoeten. Niets kan een gesprek van persoon tot persoon vervangen. Digitale communicatie bleek volgens Meubelbeurs Brussel geen volwaardig alternatief, enkel een aanvulling. Van 7–10 november zijn exposanten en bezoekers daarom dus weer van harte welkom in Brussel.

 

De beurs is volgens de organisatie ondertussen al behoorlijk volgeboekt, maar meer hierover wordt op een later moment bekendgemaakt. Al vele jaren werkt de Meubelbeurs Brussel samen met Optimo voor het jaarlijkse trendseminarie. Wegens Covid-19 is dat dit jaar opnieuw digitaal: Optimo Trendwebinar 2021. Op dinsdag 29 juni 2021 om 10 uur vindt deze plaats, details volgen nog.



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, crisis, corona, covid-19, #meubelbeursbrussel, #mbb, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursbe

Gerelateerd nieuws
Heimtextil AI op de agenda
Heimtextil heeft regelmatig vooruitgeblikt op digitalisering en nieuwe technologieën. In 2026 krijgt kunstmatige intelligentie een centralere rol: niet abstract, maar als concreet instrument voor ontwerp, productie, retail en projectinrichting.
lees verder
Retail 2026: beweging in spagaat
De retailsector staat onder permanente spanning. Structureel gevangen tussen langetermijnambities en beperkte middelen. Die spagaat bepaalt niet alleen de strategie, maar ook de dagelijkse praktijk op de winkelvloer.
lees verder
 
Vernieuwing De Eiken Zetel
lees verder
Brede groei detailhandel in november
De Nederlandse detailhandel heeft in november 3,9% meer omgezet dan in november 2024. Het verkoopvolume was 2,6% hoger.
lees verder
Showup: kleur, materiaal en makers
Begin februari staat Showup opnieuw op de agenda. Veel interieur- en retailprofessionals kijken hier vooruit naar het nieuwe seizoen om collecties te beoordelen. Tijdens de komende editie spelen kleur, ambacht en materiaalgebruik opnieuw belangrijke rol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden