Op weg naar Meubelbeurs Brussel

Donderdag 10 juni 2021

Meubelbeurs Brussel is positief gestemd. De coronaproblematiek lijkt pijlsnel te verminderen. De Belgische overheid gaf al groen licht voor het organiseren van beurzen vanaf september, dus staat van 7–10 november de Meubelbeurs Brussel gepland.
Op weg naar Meubelbeurs Brussel

Meubelbeurs Brussel zal nog wel met de nodige voorzorgsmaatregelen te maken hebben, zo verwacht de organisatie. Er wordt echter alles in het werk gesteld om het beursbezoek perfect veilig te laten verlopen. De beurs moet een feest voor de hele meubelbranche worden.

 

Volgens de organisatie hebben we in het voorbije jaar geleerd dat ontmoetingen erg belangrijk zijn. Ook voor de meubelsector. En een beurs bezoek je niet alleen om zaken te doen, maar ook om elkaar persoonlijk te ontmoeten. Niets kan een gesprek van persoon tot persoon vervangen. Digitale communicatie bleek volgens Meubelbeurs Brussel geen volwaardig alternatief, enkel een aanvulling. Van 7–10 november zijn exposanten en bezoekers daarom dus weer van harte welkom in Brussel.

 

De beurs is volgens de organisatie ondertussen al behoorlijk volgeboekt, maar meer hierover wordt op een later moment bekendgemaakt. Al vele jaren werkt de Meubelbeurs Brussel samen met Optimo voor het jaarlijkse trendseminarie. Wegens Covid-19 is dat dit jaar opnieuw digitaal: Optimo Trendwebinar 2021. Op dinsdag 29 juni 2021 om 10 uur vindt deze plaats, details volgen nog.



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, crisis, corona, covid-19, #meubelbeursbrussel, #mbb, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursbe

Gerelateerd nieuws
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Awards voor innovatie en vernieuwing
Modint trapt zoektocht af naar textielpioniers van de toekomst met extra ruimte voor vernieuwend ontwerptalent.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Groei omzet woninginrichting
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden