Op bezoek bij Vedelux

Maandag 29 juli 2024

In het kader van de interieurtextielbeurs Incoda in september in Gorinchem worden er regelmatig bedrijfsbezoeken gedaan bij exposanten, waaronder Vedelux.
Op bezoek bij Vedelux
Op bezoek bij Vedelux Op bezoek bij Vedelux Op bezoek bij Vedelux

Het  team van Incoda gaat regelmatig op bezoek bij verschillende exposanten om meer te weten te komen over hun verhaal. Deze keer zijn ze op bezoek geweest bij nieuwe deelnemer Vedelux, gespecialiseerd in het creëren van op maat gemaakte horizontale lamellen. Bij Vedelux draait alles om vakmanschap en design, waarbij ze ultieme beheersing van licht en schaduw bieden met hun hoogwaardige jaloezieën. Het Incoda team kreeg een rondleiding van de eigenaren Alexander Vererfve en Kristof De Meulemeester.

 

Alexander en Kristof toonden trots de nieuwste bedrijfsactiviteiten van Vedelux en zelfs een sneak peek van hun gloednieuwe bedrijfsvideo. Het was een inspirerend kijkje achter de schermen, waarbij het ambachtelijke proces van het maken van op maat gemaakte lamellen (horizontale jaloezieën) van dichtbij bewonderd kon worden.

 

Bekijk de video van het bezoek voor een uitgebreide indruk van Vedelux. Vedelux zal zich presenteren tijdens de Interieurcollectiedagen (Incoda) van 22 t/m 24 september in Gorinchem. Registreer je gratis met de code MP302.



Links

www.interieurcollectiedagen.nl
www.vedelux.eu

Tags

nieuws, interieur, beurs, exposanten, bezoeken, team, bedrijfsbezoek, video, vakmanschap, design, eigenaren, lamellen, ambacht, stand, bedrijfsvideo, toonaangevend, raamdecoratie, horizontaal, jaloezie, houten, exclusief, rondlieiding, #vedelux, #incoda, #interieurcollectiedagen, #easyfairs, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geďntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden